تجلیل از تیم برتر مسابقات مینی فوتبال ادارات استان؛

قهرمانی تیم مینی فوتبال شهرداری منطقه یک ساری در مسابقات استانی

کد خبر : 640830 خرداد 1397اخبار 0
مسابقات مینی فوتبال جام رمضان ادارات استان مازندران با حضور 20 تيم در 4 گروه برگزار شد که در نهایت تیم شهرداری منطقه یک موفق شد جام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود نماید
قهرمانی تیم مینی فوتبال شهرداری منطقه یک ساری در مسابقات استانی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهردارای ساری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، در پی قهرمانی تیم مینی فوتبال شهرداری منطقه یک ساری در مسابقات مینی فوتبال جام رمضان ادارات استان مازندران از بازیکنان این تیم تجلیل شد.

 

در این مراسم که با حضور محمد محبوب، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مرکز استان، ذاکری، شهردار منطقه یک، جعفری مسئول اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم شهرداری و اعضای تیم مینی فوتبال شهرداری منطقه یک برگزار شد، محبوب ضمن تبریک به اعضای این تیم با قدردانی از حمایت‌های شهردار منطقه اظهار داشت: قطعاً نمی توان حمایت‌ها و پشتیبانی های شهردار منطقه را در به ثمر نشستن تلاش‌های تیم نادیده گرفت؛ چراکه اگر این اتحاد و همدلی نبود امروز شاهد این نتیجه مسرت بخش نبودیم .

 

 

وی افزود: اکنون که در روزهای پرنشاط مسابقات جام جهانی فوتبال قرار داریم، مردم ایران یک‌صدا و به دور از هرگونه تفاوتی به دنبال تشویق و پیروزی تیم ملی ایران هستند. این ثمره و پتانسیل ورزش است که می تواند دل‌ها را به هم نزدیک و بسیاری از مشکلات را در خود حل نماید .

 

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری به نقش ورزش و آمادگی جسمانی برای بهبود و افزایش بازدهی کارکنان اشاره کرد و گفت: اگر انتظار داریم کارمندان با نشاط و کوشا داشته باشیم بایستی به طراوت و شادابی آنان توجه کنیم.

 

این مسئول بیان داشت: یکی از برنامه های معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری پرداختن به ورزش محلات و ترویج بازی های بومی محلی با هدف ایجاد همبستگی محلی است که امیدواریم با استعدادیابی و آماده نمودن زیرساخت‌های لازم با همکاری شهرداری های مناطق شاهد وفاق و همدلی در بین شهروندان باشیم .

 

در ادامه، جعفری، مسئول تربیت بدنی و تفریحات سالم شهرداری ساری نیز ضمن تبریک به تیم مینی فوتبال شهرداری منطقه‌یک، ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک با برگزاری مسابقات مختلف، شاهد رشد و پیشرفت روزافزون ورزشکاران مجموعه شهرداری در راستای افزایش تحرک جسمانی و تشویق به شرکت در فعالیت های ورزشی همگانی و گروهی در کارکنان باشیم .

 

 

وی با بیان اینکه اين مسابقات با هدف تقویت روحیه نشاط و شادابی کارکنان ادارات استان برنامه ريزي و برگزار شده است، افزود: برگزاری مسابقات ورزشی در سطح ادارات استان همواره با هدف سلامت جسمی و تقویت روحیه نشاط در بین کارکنان دستگاه ها برگزار می شود و امید می رود با همدلی و هم‌زبانی مردم و مسئولان که کلید موفقیت است، شاهد تحقق اعتلای ورزش در سطح استان باشیم .

 

در پایان، ذاکری، شهردار منطقه یک در سخنانی به اهمیت ورزش اشاره نمود و گفت: یکی از دغدغه های من در محیط کار این است که در بین کارکنان اتحاد و همدلی برقرار باشد و ورزش اولین و مهم‌ترین راه برای رسیدن به این همبستگی است .

 

 

وی با اشاره به اهمیت رسیدگی به مسئله سلامت و رفاه کارکنان که همواره یکی از اولویت‌های اصلی مدیریت در شهرداری منطقه است، افزود: پرداختن به برنامه های ورزشی یکی از خدماتی است که برای کارکنان شهرداری منطقه در نظر گرفته شده است که قهرمانی تیم مینی فوتبال شهرداری منطقه یک از نتایج این نگرش جدی در منطقه است.

 

شايان ذکر است اين مسابقات با حضور 20 تيم در 4 گروه برگزار شد که در نهایت تیم شهرداری منطقه یک موفق شد جام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود نماید .

 

در پایان این نشست از اعضای تیم مینی فوتبال منطقه با اهداء لوح سپاس و جوایزی به رسم یادبود قدردانی شد .

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید