قاسمی:

برنامه های ماه رمضان در سراهادر راستای تقویت ارزش‌های دینی و مذهبی برگزار شد

کد خبر : 639128 خرداد 1397اجتماعی 0
به مناسبت ماه ضیافت الهی، برنامه‌های متنوع مذهبی، فرهنگی و اجتماعی در هفت سرای شهرداری و سرای ارشد و قرار گاه جهادی در راستای تقویت ارزش‌های دینی و مذهبی برگزار شد.
برنامه های ماه رمضان در سراهادر راستای تقویت ارزش‌های دینی و مذهبی برگزار شد

 

 به گزارش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری، وحید قاسمی مسئول امور اجتماعی از برگزاری کلاس های فرهنگی، قرآنی ویژه ماه رمضان در سراها  گزارشی ارائه نمود واظهار کرد: انواع کارگاه‌،‌ کلاس آموزشی با عنوان تغذیه در ماه رمضان، احکام و اخلاق روزه داری، ختم قرآن در راستای خدمت به شهروندان و میهمانان ماه ضیافت الهی در ایام ماه رمضان برگزار شد.

 

 

قاسمی با اشاره به اینکه در این ایام بیش از 400 نفر از شهروندان مشترک سراها از کلاس های ویژه رمضان بهره مند شدند، افزود: کارگاه ها و کلاس آموزشی در هرسرا، طی یک ساعت  برگزار شد،همچنین ختم قرآن همه روزه برگزار و بیش از 100 نفر شرکت داشتند.

 

وی گفت: در سراها برای روزه اولی ها برنامه مخصوص " بهار عبادت " و" مهمانی فرشته ها " اجرا گردید و 40 نفر از روزه اولی ها شرکت داشتند.   

 

مسئول امور اجتماعی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری هدف از برنامه‌های تدارک دیده شده را  ایجاد روحیه نشاط، شادی در شهروندان، همچنین آیین با قرآن و تقویت ارزش‌های دینی و مذهبی عنوان کرد.

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید