جعفری:

شهروند سالم بدون ورزش دست يافتني نيست

کد خبر : 638127 خرداد 1397امور تربیت بدنی و تفریحات سالم 0
کارشناس مسئول امورتربیت بدنی و تفریحات سالم گفت: ورزش، بخشی از زندگی سالم است و شهروند سالم بدون ورزش دست يافتني نيست.
شهروند سالم بدون ورزش دست يافتني نيست

 

 

به گزارش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری، جعفری کارشناس مسئول امورتربیت بدنی و تفریحات سالم از اجرای ده ها برنامه تفریحی ورزشی ویژه ماه رمضان در  بوستان های سطح شهر گفت و ابراز داشت: انجام فعالیت های ورزشی بویژه ورزش های همگانی و صبحگاهی تاثیر مهمی بر سلامت جسمی و روانی افراد جامعه دارد.

 

مجید جعفری با تاکید براینکه ورزش، بخشی از زندگی سالم است، افزود: توسعه ورزش در شهر ها علاوه بر افزايش سلامت جسمي و روحي شهروندان، موجب انسجام اجتماعي مي شود.

 

وی با اشاره به اینکه شهروند سالم بدون ورزش دست يافتني نيست، گفت: ورزش ها و تفریحات ورزشی همگانی در محلات و بوستان ها، زمانی را برای تجمع و دورهمی را بوجود آورده و مشارکت شهروندی را معنی می بخشد.

 

 

کارشناس مسئول امور تربیت بدنی شهرداری ساری با ابراز اینکه در برنامه فرهنگی وتفریحی ویژه ماه رمضان،  بیش از 500  نفر شرکت داشتند، افزود: ورزش های تفریحی انفرادی و خانوادگی  در رشته های فوتبال دستی، تنیس رومیزی و ورزش شهروندی و همگانی در بوستان های دامادی، قائم،کوشا سنگ برگزار شد.

 

 

جعفری در پایان گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی در تابستان امسال نیز برنامه های ورزشی و تفریحی متنوعی را برگزار می کند که متعاقبا اعلام می گردد .

 

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید