حضور بیش از 4 هزار نفر ی در طرح های ماه رمضان

احیاء و تقویت برنامه¬‌های قرآنی در طرح های ماه رمضان در مساجد

کد خبر : 637627 خرداد 1397فرهنگی 0
معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری با اجرای طرح "سی محفل سی مسجد" و " منادیان وحی " تلاش نمود تا از فرصت مغتنم ماه مبارک رمضان برای تببین اهمیت و گسترش فعالیت‌¬ها و برنامه¬‌های قرآنی در مساجد بهره مند گردد.
احیاء و تقویت برنامه¬‌های قرآنی در طرح های ماه رمضان در مساجد

 

 

به گزارش معاونت فرهنگی شهرداری ساری، دبیرکارگروه قرآن و عترت، طی گفتگویی ضرورت توجه به انس هر چه بیشتر عموم مردم با قرآن کریم و ارتقای معارف قرآنی و ترویج فرهنگ فعالیت‌های قرآنی را از جمله اهداف برگزاری طرح های  "سی محفل سی مسجد"  و " منادیان وحی "  برشمرد.

 

نبوی افزود:  در اجرای طرح ها، مباحث سبک زندگی اسلامی در راستای آموزش مهارت زندگی توسط اساتید و کارشناسان نیز برگزار شده است.

 

 

وی با اعلام اینکه دراجرای "  طرح سی محفل سی مسجد"  هر روز صبح  بیش از 900 ساعت آموزش قرآن و 52 ساعت مباحث سبک زندگی اجرا شده است، افزود: در این طرح هزار و 365  نفر از برادران و خواهران در مساجد، حسینیه‌ها و تکایا شرکت کردند.

 

نبوی با اشاره  به برگزاری طرح منادیان وحی بعد از افطار در مساجد، اظهار داشت:  در این طرح حدود 3 هزار نفر از برادران وخواهران از  با اجرای برنامه یک ساعته از آموزش مهارت و سبک زندگی اسلامی، تواشیح و همخوانی، قرائت و حفظ قرآن بهره مند شدند.  

 

وی در پایان متذکر شد: خواهران  بیشتر از طرح سی محفل سی مسجد (در صبح ها)  و برداران از طرح منادیان وحی (بعد از افطار) استقبال نمودند.  

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید