معاون شهردار :

باغنی شدن فضای فرهنگی سرمایه های فرهنگی ارتقا می یابد

کد خبر : 637020 خرداد 1397فرهنگی 0
محمد محبوب معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری گفت: در حیات اجتماعی شهروندان و پویایی شهر ، شهرداری نقش مهمی داشته و ایجاد زیر ساخت ها و افزایش فضاهای فرهنگی در ارتقای سرمایه های فرهنگی تاثیرگذار می باشد.
باغنی شدن  فضای فرهنگی سرمایه های فرهنگی ارتقا می یابد

 

 

محمد محبوب معاون فرهنگی اجتماعی شهردار ساری در آیین معرفی و اهدا کتاب به شهروندان در برنامه شب های سکوت، ایجاد فضای فرهنگی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در سال های اخیر مورد توجه و نگاه ویژه مدیریت شهری ساری بوده است.

 

معاون شهردار با ابراز اینکه فرهنگ، محوری ترین  نسخه هویتی یک ملت است، افزود: اهمیت به کتاب و کتابخوانی و ترویج گسترش مطالعه  در افراد یک جامعه، از راه های مهم رسیدن به توسعه فرهنگی است.

 

 

وی با اشاره به فعالیت های معاونت فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ انس با کتاب، خاطرنشان کرد:  با تشکیل کارگروه کتاب و کتابخوانی و خانه داستان سعی شده است تا گام های مثبتی در این فضای فرهنگی برداشته شود.

 

محبوب  گفت: برای ارتقاء سرمایه‌های فرهنگی افراد جامعه باید فضاهای فرهنگی را غنی‌تر و افراد جامعه را به استفاده بیشتر از آن‌ها ترغیب کرد.

 

معاون شهردار با شاره به اینکه " خانه ادبیات داستان "  در برنامه شبهای سکوت به معرفی چند نویسنده  ساروی و کتاب تالیف شده آنها به شهروندان پرداخته است، اظهار داشت: در این آیین شخصیت های فرهیخته فرهنگی و نویسنده های کتاب داستانی چون استاد حسین اعتماد زاده با کتاب شهری در مه، شعبان زلیکانی با کتاب بی غبار، فرحناز ابونیا ( ویس ورامین)- ابراهیم باقری آبادی ( رفیق سوخو) – خانم جمشیدی ( شش روز) -  ایرج فلاح (  کوچ درناهای پاییزی – سرو بابا صالح)  فاطمه چامه سرا (سار) – ایرج عرب و خانم گرامیان ( هجده رمان هجده نقد)، به شهروندان معرفی و چند نسخه رایگان از سوی معاونت فرهنگی شهرداری به شهروندان اهدا شد.

 

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید