ورزش شهروندی و سلامت شهروندی

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردارساری : از سیاست کلان شهرداري ساری تقويت ورزش همگاني و سلامت شهروندي می باشد

کد خبر : 636827 خرداد 1397امور تربیت بدنی و تفریحات سالم 0
محمد محبوب گفت: دریک شهر فرهنگی، خدمات فرهنگی متوازنی را باید به شهروندان ارائه نمود و یکی از سياست های کلان شهرداري ساری تقويت ورزش همگاني و شهروندي می باشد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردارساری :  از سیاست کلان شهرداري ساری تقويت ورزش همگاني و سلامت شهروندي می باشد

به گزارش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری، محمد محبوب با ابراز اینکه یکی از وظایف شهرداری ها برنامه ریزی برای گذراندن اوقات فراغت شهروندان درارتباط با خواسته ها و نیازهای آنان می باشد، خاطر نشان کرد: هدف اصلی شهرداری تامین تسهیلات شهری و رفاهی مردم شهر است.

محبوب افزود: دریک شهر فرهنگی، خدمات فرهنگی متوازنی را باید به شهروندان ارائه نمود و یکی از سياست های کلان شهرداري ساری تقويت ورزش همگاني و شهروندي می باشد.

وی در ادامه با توجه به ایجاد نشاط اجتماعی در گرو سلامت شهروندی، به فعالیت و عملکرد اداره تربیت بدنی شهرداری ساری درشش بخش اشاره کرد و توضیح داد: اداره تربیت بدنی شهرداری ساری با برنامه ریزی در دو مرحله بهاره و تابستانه در شش بخش: ورزش شهروندی، ورزش اداری – سازمانی، حرفه ای و تیمداری، سلامت شهروندی، سالمندان و معلولان، گردشگری ورزشی  در راستای ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی و همچنین سلامتی شهروندان فعالیت خواهد داشت.

در ادامه مجید جعفری کارشناس مسئول اداره تربیت بدنی شهرداری ساری، فعالیت های ورزشی شهرداری را فستیوالی، مناسبتی، رفاهی، ورزش همگانی، اردویی و آموزشی اعلام کرد و افزود: ورزش بوستانی در دو قالب ورزش صبگاهی( ساعت 7-8 )و مسابقات خانودگی ( عصرها 18- 20 ) اجرا خواهد شد.

وی همچنین به برگزاری مسابقات جام رمضان اشاره کرد و گفت: مسابقات بدمینتون ویژه کارکنان در سالن های شهرداری و مسابقات شطرنج و فوتبال دستی ويژه شهروندان در بوستان ولایت در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

 در ادامه مسئول ورزشی شهرداری ساری به جشنواره تابستانه بازی های کودکان (پنجشنبه ها ) در بوستان ولایت اشاره کرد و افزود: مسابقات فوتبال گل کوچک، مرداد ماه در بوستان قائم، با ثبت نام شهروندان از محلات و مناطق مختلف شهر ساری برگزار خواهد شد

.جعفری برگزاری پرتاب پنالتی بسکتبال را در راستای شهروندی – سالمندان و معلولان اعلام کرد که بصورت خانوادگی و آزاد در تمام رده های سنی و جنسیتی به صورت رکوردی در بوستان ها برگزار می شود

.وی همچنین گفت: فستیوال بدمینتون ویژه شهروندان بانو با ثبت نام از مناطق مختلف آغاز و آموزش رایگان  به مدت دو هفته انجام، سپس به مدت یک ماه مسابقات برگزار خواهد ش

.جعفری برگزاری مسابقات  والیبال ساحلی، فوتبال چمنی، مسابقات جام پاکبانان، مسابقات رالی خانوادگی، اردوی جنگلی و اردوی ساحلی از جمله فعالیت های دیگر اداره تربیت بدنی شهردارساری برشمرد

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید