پیام تبریک سرپرست سازمان مدیریت پسماندشهرداری ساری به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

کد خبر : 636224 خرداد 1397اخبار 0
سرپرست سازمان مدیریت پسماندشهرداری ساری در پیامی ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات برای همکاران روزه‌دار، فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.
پیام تبریک سرپرست سازمان مدیریت پسماندشهرداری ساری به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندشهرداری ساری؛ متن پیام مهندس رجبی را در ذیل می‌خوانیم :

عيد رمضان آمد و ماه رمضان رفت      ***    صد شكر كه اين آمد و صد حيف كه آن رفت

عید سعید فطر، عيد چيدن ميوه‌‌ي فطرت، عيد توفيق بر اطاعت و عبادت، عيد آسودگی از آتش غفلت، بر ميهمانان حضرت حق مبارك. امسال نیز خداوند منان را بی نهایت شاکریم که از خزانه‌ی موهبت و الطاف بی‌کران خود بر ما منت نهاد تا دگر ‌باره بتوانیم، این ماه پر برکت و پر فضیلت را درک نماییم و از خوان گسترده نعمات و برکات الهي او، بهره لازم را ببريم. عيد فطر، عيد شادی و دست افشانی بر رفتن و پايان رمضان نیست، عید برآمدن روزی نو و انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. همانگونه كه در لغت رمضان به معناى سوزاندن مى باشد، گناهان انسان را می سوزاند و آدمی نو با جانی تازه از آن سر  بر می آورد. بناست که رمضان با سحرها وافطارهایش.. با شبهای قدر و مناجاتهایش از ما آدمی دیگر بسازد.
اينجانب ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات و استجابت دعاها، حلول ماه شوال و عید سعيد فطر را  به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری و مسلمین جهان به ويژه خدمت همکاران ارجمند و خانواده های معززتان تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را از درگاه خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم. امید است پس از یک ماه خودسازی و جهاد با نفس، همگی عزم خود را جزم کرده و برای اعتلای کشورمان بکوشیم.

 

عباس رجبی

سرپرست سازمان مدیریت پسماندشهرداری ساری

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید