پیام شهردار:

پیام شهردار ساری بمناسبت حلول ماه شوال و فرارسیدن عیدسعیدفطر

کد خبر : 635523 خرداد 1397اخبار 0
مهدی عبوری، شهردار مرکز استان در پیامی حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت
پیام شهردار ساری بمناسبت حلول ماه شوال و فرارسیدن عیدسعیدفطر

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری متن پیام شهردار مرکز استان بمناسبت حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر، به این شرح است:

 

هوالفاطر

 

اللّهُمَّ أَهْلَ الْکِبْریاءِ وَالْعَظَمهِ   وَ أهْلَ الجُودِ وَالجَبَرُوتِ    وَ أهْلَ العَفْو وَالرَّحْمَهِ      وَ أهْلَ التَقّوى وَالمَغْفِرَه

 

 

ماه رمضان، ماه رحمت و مغفرت و ماه ضيافت الهي است که در ميعادگاه فطر به سرانجام می‌رسد و آنان که قدر را در محضر میهمانی خداوند قدر دانسته اند و به ندای "باز‌ آی" پروردگار خویش دل داده اند، جلالی دوباره می یابند.

 

عید سعید فطر تجلی خداخواهی و اوج امیدواری به رحمت الهی است. روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است.

 

خوشا بحال مومنانی که در ماه مبارک رمضان ریزه خواران سفره بی بدیل الهی بوده اند و عطر نزول ملائک تا همیشه سجاده هایشان را عطرآگین نموده است.

 

اینک با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در آستانه حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر، عید برادری، برابری و گذشت، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مومنان روزه دار، این عید بزرگ را به محضر حضرت ولیعصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدّظله العالی)، هموطنان و هم‌استانی‌ها به ویژه شهروندان عزیز ساروی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

 

مهدی عبوری

شهردار ساری

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید