نایب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در بازدید از سازمان فاوا:

فراخوان حمایت از استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا اقدامی هوشمندانه است

کد خبر : 634722 خرداد 1397اخبار 0
روابط عمومی سازمان: نایب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور گفت: یکی از اقدامات مهم و تأثیرگذار سازمان فاوا فراخوان حمایت از استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا حوزه فناوری اطلاعات است.
فراخوان حمایت از استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا اقدامی هوشمندانه است

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری، عباس رمدانی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران و نایب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در بازدیدی سرزده از سازمان فاوا به بررسی روند تکمیل پروژه فیبر نوری پرداخت.

وی در این ارتباط بیان کرد: با پیگیری‌های یکساله مدیرعامل سازمان فاوا در روند اجرای پروژه فیبر نوری، امروز در آستانه به بهره‌برداری رسیدن این پروژه هستیم.

نایب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور ضمن قدردانی از شورای اسلامی شهر و شهردار به‌منظور حمایت‌های بی‌شائبه از سازمان فاوا تأکید کرد: امروز سازمان فاوا شهرداری ساری به‌عنوان یک مجموعه کامل در حوزه فناوری اطلاعات، با به ثمر نشاندن پروژه فیبر نوری، اقدام ارزشمندی را در مهیا ساختن زیرساخت‌های شهر هوشمند انجام داده است.

رمدانی با اعلام اینکه علی رغم اینکه جمعی از متخصصان زبده در این سازمان مشغول خدمت‌رسانی هستند اما نباید از مشورت‌ها و طرح‌های بیرونی غافل شد، تصریح کرد: یکی از اقدامات مهم و تأثیرگذار سازمان فاوا فراخوان حمایت از استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا حوزه فناوری اطلاعات است.

وی این اقدام را هوشمندانه خواند و ادامه داد: با حمایت از استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا می‌توان دغدغه هوشمندسازی شهر را در شهروندان ایجاد کرد و عزمی همگانی در این زمینه به‌وجود آورد.

نایب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در پایان گفت: امیدواریم شهردار محترم که خود یکی از علاقه‌مندان حوزه فناوری اطلاعات به‌شمار می‌رود، با همراهی سازمان فاوا نگاه ویژه‌ای در زمینه حمایت از استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا داشته باشد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید