با همکاری سازمان فاوا صورت می‌گیرد

حمایت از استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا حوزه فناوری اطلاعات توسط شهرداری ساری

کد خبر : 634522 خرداد 1397اخبار 0
روابط عمومی سازمان: متقاضیان می‌توانند طرح‌های خود را به رایانامه سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری Info@sarifava.ir ارسال کنند.
حمایت از استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا حوزه فناوری اطلاعات توسط شهرداری ساری

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری، یاسر قربانی اظهار کرد: در راستای تحقق برنامه‌های شهر هوشمند در ساری و جلب مشارکت شهروندان در توسعه خدمات و اقتصاد، سازمان فاوا در نظر دارد از استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا بر بستر مجازی مبتنی بر فناوری اطلاعات حمایت کند.

وی افزود: دارا بودن محصول آماده بهره‌برداری، ارائه پروپوزال معرفی طرح، ارائه طرح تجاری و مدل اقتصادی طرح و مرتبط بودن طرح با هوشمندسازی شهری از شرایط لازم برای پیشنهاددهندگان است.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری خاطرنشان کرد: شهرداری ساری از طرح‌های برگزیده با مکانیزم تأمین سرمایه جمعی و مشارکت همگانی، حمایت معنوی، اختصاص ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی شهرداری، مشارکت در توسعه کسب و کار و دسترسی به داده‌های شهری، حمایت می‌کند.

قربانی مهلت ارسال طرح‌ها را تا پایان شهریورماه امسال اعلام کرد و گفت: متقاضیان می‌توانند طرح‌های خود را به دبیرخانه حمایت از استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا مستقر در سازمان فاوا از طریق رایانامه Info@sarifava.ir ارسال کنند تا پس از بررسی و تأیید کارگروه ارزیابی مورد حمایت‌های لازم قرار ‌گیرند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید