ذاکری در جلسه شورای شهر عنوان کرد :

تشریح روند اجرای پروژه های عمرانی منطقه یک

کد خبر : 633521 خرداد 1397اخبار 0
شهردار منطقه یک در جلسه شورای شهر به تشریح روند اجرای پروژه های عمرانی در یک ساله گذشته پرداخت .
تشریح روند اجرای پروژه های عمرانی منطقه یک

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، جلسه شورای اسلامی شهر ساری با حضور اعضای شورا ، مهندس فرزانه  معاونت شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری و شهرداران مناطق سه گانه برگزار گردید .

در این جلسه امید ذاکری شهردار منطقه یک در ابتدا به بخشی از فعالیتهای شهرداری ساری اشاره نمود و گفت : اجرا و افتتاح پروژه های بزرگ فنی و عمرانی ، مناطق الحاقی به شهر و ایجاد نواحی هشت گانه جهت ارائه خدمات سریع تر و مطلوب تر به شهروندان و رضایتمندی آنان از جمله فعالیتهای شهرداری در سالهای اخیر بوده است .

ذاکری سپس گزارشي مختصر از اهم فعاليتهاي عمراني شهرداري منطقه از زمان مدیریت خود ارائه داد و افزود : كليه فعاليتهاي صورت گرفته با اهتمام و تلاش شبانه روزي پرسنل خدوم شهرداري منطقه و رهنمودهای مدیریت شهری  مهدی عبوری و اعضاي محترم شوراي اسلامي شهرصورت می گیرد و تلاش ما بر این است تادر آينده نيز براي جلب رضايت شهروندان و خدمات رساني افزون تر از هيچ كوششي فروگذار نکنیم.

شهردار منطقه یک گفت : احداث زیر گذر شهید سید مصطفی علمدار که یکی از شریانهای حیاتی در جهت کاهش بار ترافیکی موجود در منطقه است ، از ابتدای سال 97 آغاز شده و تاکنون عملیات خاکبرداری و تعریض خیابانها ی اطراف صورت گرفته است.

وی با اشاره به اولویت‌های این شهرداری در اجرای طرح توسعه سیستم جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی منطقه گفت: بازسازی کانال‌های هدایت آب‌های سطحی در تمام مسیرهای اصلی سطح منطقه در دستور کار قرار گرفته است.

ذاکری افزود : در همین راستا دفتر فنی شهرداری منطقه اقدام به اجرای کانال هدایت آبهای سطحی که شامل کانال ابتدای تا انتهای خیابان معلم ، بلوار امام رضا(ع) از انتهای پل تجن تا پل ذغالچال ، کاروگیت سه راه ملا مجدالدین تا کوچه آزادگان خیابان قارن ، بلوار فرح آباد از ورودی دیمطوران تا نهر زراعی عالیواک ، خیابان استقلال از بلوار فرح آباد ، کاروگیت سه راه ملا مجدالدین تا خیابان فرهنگ ، جوی بتنی سعدی از ابتداپارک آزادگان تا ارتباطی سه راه فرهنگ ، کانال میدان فرح آباد از بلوار خزر تا رود خانه تجن ، محل اتصال کانال بلوار امام هادی به کانال بلوار خزر ، کانال آزادگان  و اجرای جدول کانیوی خیابان سعدی و میر زمانی در سطح منطقه نمود که همچنان بصورت مستمر و با سرعت بیشتر در حال اجرا می باشد .

وی هدف از اجرای عملیات پیاده رو سازی را زیباسازی پیاده روهای معابر سطح شهر و کمک به بهبود عبور و مرور شهری بیان کرد و گفت : بازسازی و ساخت پیاده رو از جمله فعالیتهای سالانه شهری محسوب می شود که به منظور تسهیل در تردد عابرین و زیباسازی منظر شهری انجام می شود که شامل پیاده رو سازی خیابان سلمان فارسی از متقی تا بلوار طالقانی ، سنگ فرش خیابان فرهنگ ، خیابان قارن، خیابان امام هادی (ع) از خیابان معلم ، خیابان امام زاده عباس از بلوار امام رضا(ع) ، خیابان سعدی ، کوچه لاله 2 و بن بست 6 جنب سپاه از کمربندی شرقی و کوی اصلی لاله، خیابان بیست متری اول و دوم 15 خردادو خیابان المهدی و ... انجام شده و در دست اقدام می باشند .

ذاکری ادامه داد : علاوه بر فعالیتهای فوق پروژه پل کابلی داراب ، تعریض جاده گلما ، بازسازی مسجد امام زاده عباس و دیوار کشی املاک وراث مرحوم لاکدشتی و دیوار بلوکی زمین های تفکیکی گل محمدی ، کمربندی شرقی ، خیابان شهید رجایی در حال اجراست .

شهردار منطقه در ادامه به موضوع کیفیت آسفالت در نقاط مختلف منطقه اشاره کرد و بیان داشت: پروژه نهضت آسفالت هم بصورت مستمر در سطح منطقه با اولویت بندی در حال اجرا می باشد.

شهردار منطقه گفت : ما باید به عنوان مدیران و مسئولان شهری بتوانیم دین خود را نسبت به مردم ادا کرده و تعهد و وظیفه ای که در قبال مردم داریم را به نحو احسن به انجام برسانیم.

وی از تقویت مشارکت مردم درمنطقه به عنوان یکی از اصول خدشه ناپذیر در برنامه ریزی های شهرداری و شورای شهر یاد کرد و گفت: امیدواریم با برنامه ریزی درست و تلاش موثر برای بهبود کیفیت زندگی، روزی فرا برسد که شهرساری به عنوان پایتخت بهار نارنج  به شهری نمونه گردشگری تبدیل شود.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید