معاونت فنی و خدمات شهری منطقه:

ایجاد شهری پاک و ایمن با مشارکت شهروندان

کد خبر : 631820 خرداد 1397اخبار 0
مهندس رئیسی ازپاکسازی منظر شهری و حذف آلودگی های محیطی در سطح منطقه خبر داد.
ایجاد شهری پاک و ایمن با  مشارکت شهروندان

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه، عباس رئیسی معاونت فنی و خدمات شهری منطقه از اجرای طرح پاکسازی  سراسری در سطح منطقه خبر داد و افزود: حفظ محیط زیست شهری، جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی و بهسازی فضای شهری از اهداف این طرح می باشد که تحقق این امر کمک شایانی به زیباسازی و آبادانی شهری خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، مهندس رئیسی اظهار داشت: این طرح در راستای ارتقا امورات خدمات شهری و داشتن محیطی مناسب به همراه پاکسازی معابر اصلی و فرعی آغاز شده و تا پاکسازی تمام معابر اصلی و فرعی سطح منطقه ادامه خواهد داشت .

وی فعالیت مذکور را ایجاد رضایتمندی شهروندان و اولویت مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: اداره خدمات شهری منطقه  به منظور پیشگیری از بحران در فصول مختلف سال، فعالیت شبانه روزی خود از جمله پاکسازی، رفت و روب، لایروبی و شستشوی  جوی های و کانال های خیابان اصلی و نواحی الحاقی را در دستور کار قرار داده و اجرایی کرده است.

معاونت فنی و خدمات شهری با اشاره به اینکه یک شهر خوب و زیبا را شهروندان خوب می سازند، خاطر نشان شد: همه شهروندان در ایجاد شهری پاک و ایمن باید شهرداری را یاری نمایند و این انتظار می رود که از تخلیه ضایعات و پسماندها در کانال ها و جوی‌ها خودداری کنند زیرا شهروندان در کاهش خطرات و هزینه‌ها نقش اساسی دارند .

 این مقام مسئول در پایان بیان داشت: از شهروندان فهیم منطقه انتظار می رود به ساعات جمع آوری زباله توجه نمایند تا بتوانیم با مشارکت و همراهی، نظافت و بهداشت منطقه را به حد مطلوب برسانيم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید