جلسه هم اندیشی در خصوص کسب درآمدهای پایدار با حضور معاون شهرسازی شهرداری ساری

کد خبر : 631519 خرداد 1397اخبار 0
جلسه کمیته درآمدی شهرداری منطقه یک به منظور هم اندیشی درخصوص کسب درآمدهای پایدار با حضورمعاون شهر سازی شهرداری ساری ،معاونین منطقه و مسئولین واحدها دردفتر شهردار منطقه برگزار گردید .
جلسه هم اندیشی در خصوص کسب درآمدهای پایدار با حضور معاون شهرسازی شهرداری ساری

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، جلسه کمیته درآمدی شهرداری منطقه یک به منظور هم اندیشی درخصوص کسب درآمدهای پایدار با حضورمعاون شهر سازی شهرداری ساری ،معاونین منطقه و مسئولین واحدها دردفتر شهردار منطقه برگزار گردید .

حمید فرزانه ، معاونت شهرسازی و امور مناطق طی سخنانی با بیان اینکه انتظار می رود با برگزاری اینگونه جلسات و تبادل افکار بتوان زمینه تامین بخش عمده ای از درآمدهای شهرداری را از طریق سرمایه گذاری و درآمدهای پایدار فراهم کرد، افزود: اگرچه راه های زیادی برای نیل به اعتماد پایدار شهروندان به مدیران شهری و افزایش مشارکت شهروندان وجود دارد، امّا قطعاً مهمترین آنها رعایت بایسته ها و ایفای نقش خلاقیت از سوی شهرداری برای تامین هزینه های شهر است .

معاونت شهر سازی شهرداری ساری با اعلام اینکه  به منظور تامین درآمدهای شهرداری منطقه یک و به ویژه درآمد های پایدار تلاش جمعی مدیران و کارکنان شهرداری و مشارکت شهروندان امری ضروری است ، افزود : موضوع مهمی که در دستور کار و برنامه های پیش روی مدیران و پرسنل شهرداری منطقه یک در زمینه تامین درآمدها بوجود آمده است ، توجه و نگرش و همچنین نگاه مثبت بر پایدارسازی درآمد های شهرداری می باشد که با بهره گیری از قوانین موجود می بایست در حال حاضر این کار پیگیری و انجام شود .

وی در پایان سخنان خود با بیان اهداف جلسه کمیته درآمد، اظهار داشت: این کمیته از کمیته های فعال در شهرداری منطقه است انشاءالله از طریق کاربست تصمیمات این کمیته بتوانیم در جهت نیل به اهداف عالیه شهرداری ، عمران و آبادانی شهر گام های موثری را برداریم .

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید