سازمان هاي تابعه شهرداري در يك نگاه

همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان

کد خبر : 630819 خرداد 1397اخبار 0
فعاليت ها و خدمت رساني سازمان هاي تابعه شهرداري ساري در جهت توسعه شهر و رفاه شهروندان با رويكرد مردمداري و پاسخگويي به نياز شهروندان ادامه دارد
همت سازمان هاي تابعه شهرداري و همراهي شهروندان

 

 

سازمان فناوری اطلاعات و آمار

 

پروژه 50 کیلومتری فیبر نوری که توسط سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساری در حال اجراست در مرحله فیوژن‌ کاری قرار دارد.

 

 

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

 

طی تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی مبنی بر واژگونی خودروی ال 90 در جاده دریا بلا فاصله گروه نجات ایستگاه یک آتش نشانی به محل حادثه واقع در پیچ اسفندان اعزام و نیروهای این سازمان اقدامات مربوط به ایمن سازی و جابجایی خودرو را انجام دادند.

 

 

سازمان پارک ها و فضای سبز

 

در مراسم شب های سکوت که به مناسبت ماه مبارک رمضان در آمفی تئاتر بوستان ولایت در حال اجراست از صدیقه بوداغی شهروند فعال عرصه حفظ و نگهداری فضای سبز و عضو گروه مردم نهاد مهرورزان زمین پاک به عنوان شهروند نمونه دراین زمینه تجلیل گردید.

 

 

سازمان تاکسیرانی

 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در بازدید از محل مسافربرهای شخصی غیر مجاز در با اعلام اینکه این خودروها از هسته مرکزی شهر خارج خواهند شد  از جانمایی ایستگاه  برای برخی از خطوط روستایی که در حریم غیر مجاز اقدام به مسافربری می نمایند خبر داد.

 

 

سازمان عمران

 

سازمان عمران شهرداری ساری پروژه پیاده رو سازی را در خیابان های المهدی و بلوار امام هادی واقع در خیابان معلم عملیاتی نموده است.

 

شایان ذکر است این پروژه در نقاط مختلف شهر استمرار خواهد داشت.

 

 

 

سازمان مدیریت پسماند

 

سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری اقدام به آموزش طرح تفکیک زباله از مبداء در ویژه برنامه شب های سکوت بوستان ولایت نموده است.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید