اخبار شهرداری منطقه یک ساری در هفته گذشته

کد خبر : 630619 خرداد 1397اخبار 0
در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌ اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه يك پرداخته خواهد شد
اخبار شهرداری منطقه یک ساری در هفته گذشته

استمرار فعالیت های عمرانی در سطح منطقه یک

با توجه به اهمیت و ضرورت مسائل فنی و عمرانی شهر و ارائه خدمات و تسهیل در عبور و مرور شهروندان پروژه آسفالت خیابانها و معابر سطح منطقه  و پیاده رو سازی در اولویت کاری شهرداری منطقه می باشد .

 

بر اساس این گزارش به منظور جلوگیری از آبگرفتگی معابر در زمان بارندگی پروژه های جدول گذاری ، احداث کانال و لوله گذاری کاروگیت جهت هدایت آبهای سطحی صورت گرفته و همچنان ادامه دارد.

 

فاز دوم بوستان ملل بزرگترین پروژه عمرانی استان مازندران با ظرفیت ایجاد اشتغال برای پنج هزار نفر

مهدی عبوری شهردار ساری سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته مرکز استان به پروژه های شهرداری ساری اشاره نموده و گفت: با بهره برداری از فاز دوم بوستان ملل برای پنج هزار نفر از جوانان اشتغال ایجاد خواهد شد

مهدی عبوری، شهردار ساری در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان به فضیلت های این ماه مبارک اشاره نموده و گفت: ادب و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای شما اهالی شهر خاصه نمازگزاران گرامی را دارم

وی به اجرای پروژه های مختلف اشاره نموده و گفت: من در این شهر نهضتی را بنا نهادم که طی آن پایان هر پروژه ای با آغاز پروژه ای دیگر همزمان می شود من معتقدم که شهرداری و همه مدیران اجرایی باید دو اتاق کار داشته باشند یکی در ستاد و یکی در کارگاه عملیاتی و اجرایی.

عبوری با بیان اینکه مدیران هرگز نباید در حالت سکوت و سکون باشند، ادامه داد: استراتژی بنده و اعضای محترم شورای شهر ساری و تیم مدیریت شهری تحرک مطلق است یعنی ما زنده به آنیم که آرام نگیریم / موجیم که آسودگی ما عدم ما است.

 

شهردار ساری بیان کرد: مهدی عبوری معتقد است اگر روزی طرح جدیدی نداشته باشد یا نتواند پروژه جدیدی را شروع کند و یا فکر جدیدی برای شهرش نداشته باشد باید داوطلبانه شهرداری را ترک کند و جایش را به جوان تازه نفسی که طرح و فکر نو برای ساختن شهرش دارد بدهد.

 

 

اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي و ورزشی در قالب طرح «ورزش بوستانها» در پارک قائم

 

به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقات ورزشي خانوادگي به همت اداره ورزش شهرداري ساري در پارک قائم برگزار شد. .

همزمان با ماه مبارك رمضان به منظورغني‌سازي اوقات فراغت جوانان و ايجاد روحيه نشاط و شادماني در جامعه، ویژه برنامه های تفریحی در قالب مسابقات ورزشي خانوادگي به همت اداره ورزش و تفريحات سالم شهرداري ساری و به ميزباني پارک قائم و ديگر بوستان ها ي سطح شهر در حال برگزاري است 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید