پیام شهردار منطقه دو به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد

کد خبر : 628413 خرداد 1397اخبار 0
15 خرداد ؛ مبداء نهضت اسلامی ایران است
پیام شهردار منطقه دو به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد

 متن پیام مهندس سیّد کمال آقامیری شهردار منطقه به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین  15 خرداد به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

14 خرداد، روز صبر ، حماسه و ایثار است ، روز وداع با پاک مردی از عرصه عدالت و ایمان و آزادی ، مردی بی مانند در جهان معاصر که به پشتوانه ایمان خالص بر حضرت احدیت در مقابل امواج ظلم و فساد به پا خاست و استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی را برای ملت مسلمان ایران به ارمغان آورد.

 

انقلاب اسلامی یادگار عظیم امام خوبی ها و مهربانی ها ، خمینی کبیر (ره) است . قیام خونین 15 خرداد قیام حق طلبانی بود که فریاد آزادی خواهی سر داده بودند و حکومت استبدادی پهلوی را آنچنان منفعل نمودند که سر لوحه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شد . 15 خرداد یادآور روزی است که ملّت مسلمان ایران در دفاع از ارزش های اسلامی و ولایی سینه سپر کردند و در مقابل آماج گلوله های رژیم پهلوی سرافرازانه ایستادند تا اسلام و ارزش های ناب اسلامی باقی و ماندگار باشد.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت 14 و 15 خردادماه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین مردمی، یاد و خاطره شهدای عزیز و ایثارگران این سرزمین را گرامی داشته و امیدوارم در سایه تدابیر مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف این نظام اسلامی موفق باشیم.

 

                                 مهندس سیّد کمال آقامیری                              

                                 شهردار منطقه دو ساری                             

برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید