پیام تسلیت مهندس سیّد کمال آقامیری ، شهردار منطقه دو

کد خبر : 628313 خرداد 1397اخبار 0
به مناسبت سالروز شهادت امیر المومنین علی (ع) و شب های پرفضیلت قدر
پیام تسلیت  مهندس سیّد کمال آقامیری ، شهردار منطقه دو

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری،  متن پیام مهندس سیّد کمال آقامیری شهردار منطقه در آستانه فرا رسیدن بیست و یکم ماه مبارک رمضان ، سالروز شهادت امیرالمومنین علی (ع) و شب های پربرکت قدر به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

ماه رمضان یکی از مهم ترین منّت های الهی است که در طول سال بر بندگانش عطا فرموده است زیرا در شرایط و موقعیت روزه است که بنده با قطع تعلقات بر شدت اتصال خود با پروردگار می افزاید . خداوند را سپاس می گوییم که بار دیگر توفیق بهره مندی از الطاف و عنایات ویژه حق را در این ماه  بار دیگر نصیبمان گردانیده است .در این ماه پربرکت،  شب های پرفضیلت قدر،  شاخصه ماه مبارک رمضان و نزول انوار رحمانی را داریم که جان مومنان به برکت زلالی  این شب ها تطهیر می گردد و فرصتی ناب برای کسانی است که از قافله رمضان جا مانده اند.

 در نوزدهم رمضان سال چهلم هجرت بود که آسمان کوفه به خون نشست  و شمشیر مسموم نفاق و کین، فرق عدالت گستری را شکافت که برترین خلق پس از رسول خدا (ص) بود، امیر المومنین علی(ع) ، اسوه تابناک عدالت  که عمریست تاریخ در سوگ ایشان زانوی غم بغل دارد. امید است کردار و گفتار امام مومنان ، چراغ راه مردان خدا ، حق جویان و یکتاپرستان جهان گردد.

اینجانب سالروز شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)  را به  پیشگاه امام زمان(عج) و نایب بر حقش  ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای ، عاشقان و سوگواران آن حضرت و مردم متدین و مومن و خداجوی شهرمان ساری  تسلیت عرض می نمایم و  آرزوی توفیق و درک عظیم بیکران شب های قدر را  از خداوند متعال ، قبولی طاعات وعبادات و نیکوترین تقدیر را برای همگان خواستارم.

 

مهندس سیّد کمال آقامیری

شهردار منطقه دو ساری

 

برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید