علی اکبر زلیکانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری:

در شهرداری ساری پروژه ای بدون پیوست فرهنگی و اشتغالزایی وجود ندارد

کد خبر : 626612 خرداد 1397اخبار 0
علی اکبر زلیکانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: برای رسیدن به ساری ایده ال، موفقیت بدون توقف در اجرای پروژه های بزرگ شهرداری ساری با پیوست فرهنگی و اشتغالزایی ادامه دارد.
در شهرداری ساری پروژه ای بدون پیوست فرهنگی و اشتغالزایی وجود ندارد

 

 

 

به گزارش معاونت فرهنگی شهرداری ساری،علی اکبر زلیکانی در گفتگویی با تاکید بر شعار فرهنگ همسنگ عمران، اظهار داشت: هرچه تلاش های عمرانی گسترده و فراگیر باشد اما پیوست اجتماعی فرهنگی نداشته باشد، نتیجه بخش نخواهد بود. این یک واقعیت روشن است.

 

 

وی فازدوم بوستان ملل، بوستان بانوان، پارک جنگلی کوهستانی سی کوه تپه را از جمله بزرگترین پروژه های عمرانی در دست احداث از سوی مدیریت شهری بر شمرد و خاطرنشان کرد: بوستان ولایت پروژه بی نظیر فرهنگی تاریخی، به بسیاری از نیازهای فرهنگی پاسخ داده است. 

زلیکانی به ویژه برنامه ماه رمضان در بوستان ولایت اشاره کرد و افزود:  فعالیت فرهنگی که بتواند شهروندان را برای شب های متوالی جذب یک برنامه نماید، یعنی موفقیت و خلاقیت، بسیار مفید و لازم است که از این بستر برای ایجاد فرهنگ مثبت در حوزه های مربوط به حقوق و وظایف شهروندی بهره مند شد. 


وی افزود: کسانی که قصد انتقاد دارند، نقد کنند اماتوجهی به میزان رضایتمندی شهروندان داشته باشند. انتقاد همراه با پیشنهاد و راهکار، دوستی و همراهی بشمار میرود، اما لجاجت و عقده گشایی، انتقاد نیست. این روش برای مردم ساری منسوخ شده است و آزموده را آزمودن خطاست. 

زلیکانی به همدلی و هماهنگی اعضای شورای شهر ساری از دوره چهارم تا شورای پنجم اشاره و تصریح کرد: مردم به عملکردها توجه دارند نه به حرف، عبوری مدیری باهوش و توانمند بوده که از فضای همدلی شورا بهره برد و کمتر حرف زد و تنها به توسعه پایدار ساری اندیشید و در این راه موفق بوده و موفقیتش بدون توقف، در راستای رسیدن به ساری ایده ال ادامه دارد. 

وی بر ادامه مسیر سازندگی ساری با همراهی و همدلی شورا و شهرداری ساری تاکید کرد و بیان داشت: با تلاش در اجرای فعالیت های عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و اشتغالزایی شهری، سعی می شود به اعتماد مردم ساری پاسخ دهیم. 

وی با اشاره به پروژه های در دست اجرا فازدوم ملل، بوستان بانوان، پروژه بزرگ سیکوتپه در کنار خیلی از فعالیت های عمرانی دیگر، افزود: بوستان ولایت پروژه بی نظیر فرهنگی تاریخی، به خیلی از نیازهای فرهنگی پاسخ داده است.

وی به ویژه برنامه ماه رمضان در بوستان ولایت اشاره و گفت:  فعالیت فرهنگی که بتواند شهروندان را برای شبهای متوالی جذب یک برنامه نماید، یعنی موفقیت و خلاقیت، بسیار مفید و لازم است که از این بستر برای ایجاد فرهنگ مثبت در حوزه های مربوط به حقوق و وظایف شهروندی بهره مند شد.

زلیکانی استقبال و شور هیجان شهروندان از برنامه اجرایی فرهنگی و عمرانی شهرداری را رضایتمندی شهروندان ساروی دانست و ابراز داشت: هرچه میزان مشارکت بالا باشد، قطعا میزان رضایتمندی افزایش می یابد.

وی افزود: کسانی که قصد انتقاد دارند، نقد کنند اماتوجهی به میزان رضایتمندی شهروندان داشته باشند. انتقاد همراه با پیشنهاد و راهکار، دوستی و همراهی بشمار میرود، اما لجاجت و عقده گشایی، انتقاد نیست.این روش برای مردم ساری منسوخ شده است و آزموده را آزمودن خطاست.

زلیکانی به همدلی و هماهنگی اعضای شورای شهر ساری از دوره چهارم تا شورای پنجم اشاره کرد و تصریح نمود: مردم به عملکردها توجه دارند نه به حرف، عبوری مدیری باهوش و توانمند بوده که از فضای همدلی شورا بهره برد و کمتر حرف زد و تنها به توسعه پایدار ساری اندیشید و در این راه موفق بوده و موفقیتش بدون توقف، در راستای رسیدن به ساری ایده ال ادامه دارد.

این عضو شورا افزود: یک مدیر موفق، همراهی مدیران مافوق را خواهد داشت. اکنون شاهد همراهی استاندار و رییس کل دادگستری مازندران با شهردار ساری در اجرای پروژ های بزرگ هستیم، چون پروژه ها با محوریت اشتغالزایی و گردشگری و توسعه پایدار مورد حمایت قرار می گیرند.

وی بر ادامه مسیر سازندگی ساری با همراهی و همدلی شورا و شهرداری ساری تاکید کرد و بیان داشت: امید که بتوانیم با تلاش در اجرای فعالیت های عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و اشتغالزایی شهری، به اعتماد مردم ساری پاسخ دهیم.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید