نمازجمعه ی شانزدهم ماه مبارک رمضان

حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در نماز عبادی سیاسی جمعه

کد خبر : 626012 خرداد 1397اخبار 0
شهردار محبوب ساری در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مرکز استان ضمن ارائه عملکرد 70 ماهه تیم مدیریت شهری به پروژه های در دست اقدام شهرداری ساری نیز اشاره نمود
حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در نماز عبادی سیاسی جمعه

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت رضا(ع) شهرداری ساری، مدیر عامل و پرسنل سازمان در شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان،در نماز عبادی سیاسی جمعه شرکت کردند.

دکتر مهدی عبوری شهردار محبوب مرکز استان که سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه بود به تشریح عملکرد خود و تیم مدیریت شهری در طول تصدّی شهرداری ساری و پروژه های انجام شده و در دست اقدام شهرداری ساری پرداخت و عنوان کرد:

تیم مدیریت شهری با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری کار آفرینی کرد و جلوه های بی نظیری را از مدیریت جهادی با تفکر ولایی و انقلابی در این شهر به نمایش گذاشت و ما پیام اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری را فهمیدیم و کوشش کردیم با توسعه گردشگری ظرفیت های این شهر را احیا کنیم و در این بیکاری فرصت اشتغال برای جوانان این مرز و بوم به وجود بیاوریم .

وی با عنوان اینکه امروز ساری در بخش‌های مختلف حرفی برای گفتن دارد، افتتاح فاز دوم پارک ملل و پارک جنگلی شهید نوبخت را ازجمله پروژه‌های مهم برشمرد و گفت : ظرف ۱۰۰ روز آینده پروژه زیرگذر هلال‌احمر را بهره‌برداری خواهیم کرد و با افتتاح آن گره کور ترافیکی منطقه رفع می‌شود.

شهردار ساری بابیان اینکه طرح جامع ترافیکی شهر ساری در دست مطالعه است گفت: با اجرای این طرح بسیاری از مشکلات حوزه ترافیکی شهر ساری برطرف می‌شود.

عبوری به وضعیت نیروگاه زباله‌سوز ساری اشاره و اضافه کرد: ۳۰ میلیارد تومان برای این پروژه تزریق‌شده و در آینده نزدیک این پروژه افتتاح می‌شود.

در ادامه حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای قاسمی امام جمعه موقت ساری به ایراد خطبه و نماز پرداختند.

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید