به روایت تصویر:

فاز دوم بوستان ملل بزرگترین پروژه عمرانی استان مازندران با ظرفیت ایجاد اشتغال برای پنج هزار نفر

کد خبر : 625311 خرداد 1397اخبار 0
مهدی عبوری شهردار ساری سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته مرکز استان به پروژه های شهرداری ساری اشاره نموده و گفت: با بهره برداری از فاز دوم بوستان ملل برای پنج هزار نفر از جوانان اشتغال ایجاد خواهد شد
فاز دوم بوستان ملل بزرگترین پروژه عمرانی استان مازندران با ظرفیت ایجاد اشتغال برای پنج هزار نفر

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ؛  شهردار ساری در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان به فضیلت های این ماه مبارک اشاره نموده و گفت: ادب و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای شما اهالی شهر خاصه نمازگزاران گرامی را دارم.

وی با قدردانی از اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه برای ایجاد این فرصت افزود: میلاد با سعادت کریم اهل بیت آقا امام حسن مجتبی (ع) را تبریک و تهنیت عرض نموده و این فرصت را مغتنم شمرده ، تا بتوانم گزارش عملکردی از تیم مدیریت شهری و ارائه برنامه های آتی شهرداری خدمت شما داشته باشم.

 

مهدی عبوری در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه ساری با بیان اینکه عمل‌گرایی در مدیریت شهری ساری عملیاتی شده است گفت : به‌عنوان نمونه با تعریف ۵۰ کاربری ویژه در فاز دوم پارک ملل ساری برای بیش از پنج هزار نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

 

وی افزایش سرانه اعتباری شهروندان ساروی را از دیگر تلاش‌های مدیریت شهری برشمرد و گفت : سرانه اعتباری هر ساروی از ۲۶۹ هزار تومان در سال ۹۱ به بیش از یک‌میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در سال جاری رسیده و این به معنای ایجاد اشتغال است.

عبوری ، با بیان اینکه تاکنون ۱۰ زیرگذر و ۱۶ دوربرگردان در مرکز شهر اجراشده است، افزود: زمانی ساری در حسرت یک موزه و شهربازی مناسب بود و ساحل پر از زباله قبل از ساخت پارک ملل هیچ‌گاه فراموش نمی‌شود.

 

مهدی عبوری اظهار داشت: تیم مدیریت شهری با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری کار آفرینی کرد و جلوه های بی نظیری را از مدیریت جهادی با تفکر ولایی و انقلابی در این شهر به نمایش گذاشت و ما پیام اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری را فهمیدیم و کوشش کردیم با توسعه گردشگری ظرفیت های این شهر را احیا کنیم و در این بیکاری فرصت اشتغال برای جوانان این مرز و بوم به وجود بیاوریم .

 

شهردار ساری  نبود کانال‌های آب سطحی و نامناسب بودن وضعیت پیاده‌روها را از دیگر مشکلات قبلی شهری ساری برشمرد و گفت: در شرایط بغرنج توانستیم بودجه شهری ساری را افزایش دهیم و باافتخار لابی‌گری توجه مدیران ملی را به ساری معطوف کنیم.

وی با عنوان اینکه امروز ساری در بخش‌های مختلف حرفی برای گفتن دارد، افتتاح فاز دوم پارک ملل و پارک جنگلی شهید نوبخت را ازجمله پروژه‌های مهم برشمرد و گفت : ظرف ۱۰۰ روز آینده پروژه زیرگذر هلال‌احمر را بهره‌برداری خواهیم کرد و با افتتاح آن گره کور ترافیکی منطقه رفع می‌شود.

شهردار ساری بابیان اینکه طرح جامع ترافیکی شهر ساری در دست مطالعه است گفت: با اجرای این طرح بسیاری از مشکلات حوزه ترافیکی شهر ساری برطرف می‌شود.

عبوری به وضعیت نیروگاه زباله‌سوز ساری اشاره و اضافه کرد: ۳۰ میلیارد تومان برای این پروژه تزریق‌شده و در آینده نزدیک این پروژه افتتاح می‌شود.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید