شهروندان برگزیده ساروی معرفی می شوند

کد خبر : 624510 خرداد 1397اخبار 0
معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری در ویژه برنامه ماه مبارک رمضان در بوستان ولایت، شهروند برگزیده ساروی را معرفی می کند.
شهروندان برگزیده ساروی معرفی می شوند

 

 

به گزارش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری، محمد محبوب معاون شهردار اهداف انتخاب و اعلام شهروندنمونه را نشانه‌ای از بالندگی، رشد و پویایی شهروندان و بیانگر توانمندی آنان در همزیستی مسالمت‌آمیز اجتماعی دانست.

وی انتخاب شهروند نمونه را ظرفیت مناسبی برای ترویج و آموزش فرهنگ شهروندی و ایجاد روحیه مشارکت‌پذیری و الگوسازی در زمینه‌های مدیریت شهری مطرح نمود.

 

 

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار ساری، اخلاق مدار، مردم دار، قانون مدار، مشارکت جو،کوشا ومسئولیت پذیربودن را از شاخصه های شهروند نمونه برشمرد و افزود: تقویت هویت محلی و شهری از طریق معرفی شهروندان نمونه و تکریم مفاخر و نخبگان فرهنگی، علمی و هنری شهر شکل خواهد گرفت.

 

 

این مسئول شهری خاطرنشان نمود: ما می‌خواهیم از ظرفیت شهروندان برگزیده ساروی برای بهبود و گسترش سرمایه‌های فرهنگی، اجتماعی و انسانی، ترویج و ارتقای اخلاق و فرهنگ شهروندی، در توسعه و ارتقای کیفیت زندگی اجتماعی  استفاده کنیم.

 

 

لازم بذکر است شهروند نمونه با همکاری سازمان های تابعه شهرداری متناسب با موضوعات و شاخص های سازمانی به همراه مستندات و گزارشات به معاونت فرهنگی شهرداری معرفی می شود. در طی دو شب گذشته دو شهروند نمونه در برنامه شبهای سکوت معرفی شدند.

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید