معاون شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری در جلسه کمیته درآمدی شهرداری منطقه یک تاکید کرد:

کسب درآمد از منابع پایدار / ارتقاء سطح خدمت رسانی / پاسخگویی به مطالبات بحق شهروندی

کد خبر : 62279 خرداد 1397اخبار 0
معاون شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری در جلسه کمیته درآمدی شهرداری منطقه یک با اشاره به لزوم ایجاد منابع درامدی پایدار برای شهرداری گفت: کسب درآمد پایدار ، ارتقاء سطح خدمات رسانی و پاسخگویی به مطالبات بحق شهروندی را در پی خواهد داشت
کسب درآمد از منابع پایدار / ارتقاء سطح خدمت رسانی  / پاسخگویی به مطالبات بحق شهروندی

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، جلسه کمیته درآمدی با حضور فرزانه معاون شهر سازی و امور مناطق شهرداری ساری ، ذاکری شهردارمنطقه یک  و معاونین این منطقه ونیز اعضای این کمیته در راستای تسهیل وصول درآمد ها و مرور قوانین درآمدی برای وصول بیشتر درآمد های شهرداری برگزار گردید.


در این جلسه حمید فرزانه معاون شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری  با اشاره به لزوم ایجاد درآمد پایدار برای مجموعه شهرداری اظهار داشت: موضوع درآمد پایدار از مهمترین دغدغه های شهرداریهاست و مدیران مجموعه شهرداری با استفاده از تخصص کارکنان  و ایجاد  منابع در آمدی پایدار ، ارتقاء سطح خدمت رسانی به شهروندان و پاسخگویی مطالبات بحق آنان را در دستور کار قرار دهند.


وی  افزود :  با برنامه زمانبندي کوتاه مدت و بلند مدت  ، منابع درآمدی پايدار و مستمر برای شهرداری ایجاد شده و بر اساس آن می توان طرح ها و پروژه های مورد نظر را در راستای توسعه شهر اجرایی نمود.


فرزانه به کسب در آمد از منابع پایدار توسط شهرداری ها تاکید کرد و ادامه داد : کسب در آمد از منابع پایدار موجب تقویت شهرداری شده  و تسریع خدمات رسانی را در پی خواهد داشت.

 
معاون شهرسازی و امور مناطق شهرداری تصریح کرد: افزایش سهم شهرداری از درآمدهای پایدار در دستور کار قرار دارد و سیاست های مالی نیز برای تحقق این درآمدها تغییر یا اصلاح گردد.


وی در پایان تعامل تمام حوزه‌های مرتبط از جمله شهرسازی، خدمات‌شهری، عمران، مالی، حقوقی، اصناف و نوسازی را به منظور بهبود و ارتقا وضعیتِ درآمدی منطقه خواستار شد.

 

 در ادامه این جلسه ذاکری شهردار منطقه یک ضمن اشاره به ظرفیت های درآمدزایی این منطقه و تاکید بر استفاده مناسب از آن برای تحقق بودجه مصوب اظهار داشت: تمامی واحدها موظف به همکاری و تلاش مضاعف به منظور وصول مطالبات معوقه و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود هستند.

 
شهردار منطقه یک با اشاره به ایجاد زمینه های لازم برای مشارکت شهروندان در ایجاد منابع درآمدی پایدار، خاطر نشان کرد: تشکیل این جلسات با هدف ارتقا درآمد و پیگیری مستمر وضعیت وصول مطالبات و همچنین ایجاد زمینه‌های مشارکت و سرمایه‌گذاری مردمی برای کسب درآمد پایدار ضروری خواهد بود.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید