مهندس ملكي در جلسه شهرسازي تاكيد كرد:

تخصص محوري و نوآوري با بهره گيري از دانش روز

کد خبر : 62269 خرداد 1397اخبار 0
جلسه ای به ریاست شهردار منطقه و با حضور معاونت شهرسازی و همکاران مربوطه در سالن جلسات منطقه برگزار شد.
تخصص محوري و نوآوري با بهره گيري از دانش روز

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، مهندس ملکی شهردار منطقه ضمن خیر مقدم و خسته نباشید خدمت همکاران محترم شهرسازی از مجموعه  اقدامات صورت گرفته ابراز رضایت و امیدواری کرد و افزود: انتظار می رود کارشناسان با نوآوری، ایده پردازی به همراه تخصص محوری در راستای رشد مجموعه تمام تلاش خود را بکارگیرند.

براساس این گزارش، مهندس ملکی با اشاره به تمامی خدماتی که به شهروندان ارائه می گردد باید در چهارچوب قانون و با اصول شهرسازی با سرعت بیشتری انجام پذیرد، خاطر نشان شد: شهرسازی نماد شهرداری است باید با همه توانمندی به همراه جدیت و پشتکار در ارائه خدمات هرچه مطلوبتر به شهروندان سرلوحه کارها قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه اداره کنترل و نظارت از پتانسیل خوبی در جمع آوری اطلاعات در حوزه شهرسازی برخوردار است افزود: با شناخت پتانسیل موجود به همراه کارشناسان مجرب و جوان که رکن اصلی مجموعه می باشد با نظارت مستمر و دقیق در سطح منطقه می توان از تخلفات ساختمانی تا حد زیادی جلوگیری کرد.

شهردار منطقه از تعامل بیش از پیش مجموعه با شهروندان در داشتن شهری پویا اشاره کرد و گفت: تسریع در امور شهرسازی در راستای ارائه خدمات بهنگام به شهروندان مخصوصا راهنمایی در دریافت پروانه های ساختمانی باید مورد توجه کارشناسان باشد، تا درخواست های شهروندان در کمترین بازه زمانی رسیدگی گردد.

در ادامه مهندس شعبانی معاونت شهرسازی منطقه از افزایش صدور پروانه های ساختمانی در سال جدید اشاره کرد و خاطرنشان شد: بر اساس زمانبندی صورت گرفته و با برنامه ریزی های دقیق تمامی بازدید ها، پاسخ به استعلام ها و تمامی خدماتی که در این واحد صورت می پذیرد بر اساس قوانین و مقررات به صورت روزانه و در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

وی از آسیب شناسی شهرسازی در سطح منطقه توسط کارشناسان اين واحد خبر داد و گفت: امیدواریم با بهره گیری از دانش روز و جمع آوری اطلاعات که نیاز اساسی پیشبرد هر مجموعه می باشد بتوانیم خدماتی مطلوبتر و در خور شهروندان در این حوزه ارائه دهیم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید