معاون عمرانی و فنی شهردار ساری:

بوستان ولایت بر مبنای اهداف و اساس‌نامه زیرساخت‌ فرهنگی ساخته شده است

کد خبر : 62248 خرداد 1397اخبار 0
عباس رشیدی معاون شهردار گفت: زمانی که زیرساخت‌های فرهنگی‌مان فراهم باشد، اجرای کارهای عمرانی سخت نیست.
بوستان ولایت بر مبنای اهداف و اساس‌نامه زیرساخت‌ فرهنگی ساخته شده است

 

 

به گزارش معاونت فرهنگی شهرداری ساری، عباس رشیدی معاون عمرانی و فنی شهردار ساری با حضور در غرفه معاونت فرهنگی اجتماعی در بوستان ولایت، طی گفتگویی با بیان اینکه تمام زیرساخت پروژه‌های عمرانی، فعالیت‌های فرهنگی، گردشگری و اشتغال دارد،گفت: باید نحوه شهرنشینی را کاملا تبیین و وظایف متقابل شهرداری و شهروندان را اجرا کنیم.

 وی با تاکید بر اینکه به اغنای فرهنگی شهری رسیدیم، افزود: زمانی که زیرساخت‌های فرهنگی‌مان فراهم باشد،  اجرای کارهای عمرانی سخت نیست.

 

 

رشیدی با ابراز اینکه شهروند ساروی، شهروندی فرهنگی است، خاطرنشان کرد:  اعتقاد مدیریت شهرداری بر این است که اگر اهداف ما تبیین شود، شهروندان نیز با ما همگام و همراه خواهند بود.

معاون شهردار تصریح کرد: بوستان ولایت بر مبنای اهداف و اساس‌نامه زیرساخت‌ فرهنگی ساخته شده است و بهره برداری واستفاده بهینه فرهنگی ازآن باعث نمود پروژه های عمرانی می شود.

وی در ادامه بوستان ولایت را به ‌عنوان پل ارتباطی مؤثر و قوی بین شهرداری، شورا و شهروندان برشمرد و موج استقبال مردمی از بوستان ولایت و فعالیت های فرهنگی شهرداری را رضایت شهروندان دانست.

معاون عمران شهردار در پایان تاکید کرد: در شهرداری همه کارکنان از عزیزی که در رفت و روب هست تا شهردار که بالاترین مقام است، همه با هم، تیمی فعالیت می کنند و بی شک هر منطقی، تغییرات مثبت مرکز استان را می پذیرد و آن را تحسین می کند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید