یوسفی عضو شورای شهرساری :

مشارکت شهروندان باعث هم افزایی شورا و شهرداری در ارائه خدمات می شود

کد خبر : 62147 خرداد 1397اخبار 0
یوسفی عضو شورای شهر ساری گفت: حضور پرشور و پرنشاط شهروندان در کنار معنویت ماه رمضان، انرژی و توانی را در ما ایجاد کرد تا با هم افزایی شورا و شهرداری، خدمات شهری بیشتری را برای شهروندان فراهم نماییم.
مشارکت شهروندان باعث هم افزایی شورا و شهرداری در ارائه خدمات می شود

 

 

به گزارش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری ، در دوازدهمین شب ماه رمضان " شبهای سکوت" ویژه برنامه ماه مبارک رمضان با حضور شهروندان متدین ساروی، مسئولین و دکتر حسین اسلامی مورخ ساروی و کوروش یوسفی  عضو و رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر ساری برگزار شد.


یوسفی عضو شورای شهر ساری  در بازدید از غرفه های معاونت فرهنگی در بوستان ولایت،  از استقبال گسترده همشهریان در آیین معنوی" شبهای سکوت"  قدردانی نمود و گفت: این حضور پرشور و پرنشاط شهروندان در کنار معنویت ماه رمضان، انرژی و توانی را در ما ایجاد کرد تا با هم افزایی شورا و شهرداری، خدمات شهری بیشتری را برای شهروندان فراهم نماییم.

 

 

وی در ادامه بوستان ولایت را افتخار مدیریت شهری و شورا مطرح کرد و افزود: شهرداری به عنوان فراگیرترین نهاد اجتماعی نقش عمده ای در فرهنگ سازی جامعه ایفا می کند و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی از عوامل مهم و تاثیر گذار در تبیین اهداف و آرمان های مدیریت شهری و شورای شهر می باشد.

 

 

وی افزود: معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری، در راستای ایجاد نشاط معنوی بین شهروندان، ویژه برنامه های متنوعی را که در ماه قرآن جهت برخورداری خانواده ها از فیوضات این ماه در قالب ویژه برنامه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی بامحوریت محلات اجرا می کند، نشان از عزم و تلاش فرهنگی شهرداری است.

 

 

یوسفی با بیان اینکه با همت  حوزه فرهنگی واجتماعی شهرداری در چندسال گذشته در سطح شهر، نارسائی های فرهنگی کاهش داشت، گفت: عملکرد موفق شهرداری طی این چند سال و تاثیر گذاری این فعالیت ها، باعث افزایش مطالبات فرهنگی شهروندان در بخش نیاز های فرهنگی وهنری ومذهبی شده است.  

 

این عضو شورا در پایان از معاونت فرهنگی در راستای عملکرد مطلوب که منجر به کسب موفقیت شهرداری در عرصه های فرهنگی واجتماعی  و رضایت مندی شهردارو اعضای شورای اسلامی شهر و شهرواندان گرامی شده است،  تقدیر وتشکر کرد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید