بوستان ولایت نماد فرهنگی شهر ساری

تاریخ شناس ساروی در بوستان ولایت گفت: بوستان ولایت و شبهای سکوت، فریاد یک شهر است

کد خبر : 62137 خرداد 1397اخبار 0
حسین اسلامی مورخ ساروی گفت: بوستان ولایت مکانی برای ارائه برنامه های مفید فرهنگی در راستای نشاط شهروندی و مشارکت شهروندی است.
تاریخ شناس ساروی در بوستان ولایت گفت: بوستان ولایت و شبهای سکوت، فریاد یک شهر است

 

 

به گزارش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری، دکتر حسین اسلامی  با حضور در بازارچه فرهنگی هنری رمضان مستقر در بوستان ولایت،  از فعالیت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری تقدیر نمود و گفت: این برنامه فرهنگی نمایشی از فریاد ساری در تغییر و تحول عمرانی و آبادانی ساری و نشاط شهروندی می باشد.

 

وی افزود: بوستان ولایت مکانی برای ارائه برنامه های مفید فرهنگی در راستای نشاط شهروندی و مشارکت شهروندی است .

 

 

اسلامی حضور پرجمعیت شهروندان در بوستان ولایت را اعتماد شهروندان به مدیرت شهری  دانست و ابراز داشت: در هر ساختاری اگر رشد فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم با ناهنجاریهای کمتری مواجه خواهیم بود.

این تارخ شناس ساروی، توجه دادن متولیان و فعالان فرهنگی ساری به مسائل فرهنگی شهر را از مهمترین وظایف معاونت فرهنگی شهرداری ساری برشمرد و گفت: امید است معاونت فرهنگی تا با هم افزایی چراغی پر نور را در رصد و هدایت فعالیت های فرهنگی ایجاد نماید.

 

حسین اسلامی در ادامه گفتگو مدیریت شهری در شهرداری ساری را موفق اعلام کرد و اظهار داشت: اتفاقاتی که در چند سال اخیر در توسعه عمرانی و آبادانی شهر ساری افتاده است، نشان عزم مدیریتی و تفکر توسعه ای مدیریت شهری و شهردار پرتلاش می باشد.

 

 

وی افزود: ادامه  مسیر توسعه و عمرانی شهری، باپایداری مدیریت شهرداری ساری در حمایت و مشارکت مردم صورت می پذیرد.

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید