با حضور معاونت شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری :

تشکیل نواحی پنج گانه در منطقه/ دسترسی راحت شهروندان به نیاز های شهروندی

کد خبر : 61865 خرداد 1397اخبار 0
جلسه ای با حضور معاونت شهرسازی و امور مناطق شهرداری و مهندس ملکی در راستای تشکیل نواحی 5 گانه برگزار گردید.
تشکیل  نواحی پنج گانه در منطقه/ دسترسی راحت شهروندان به نیاز های شهروندی

 

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه، جلسه اي به رياست مهندس فرزانه معاونت شهرسازي و امور مناطق شهرداري ساري و با حضور مهندس ملكي شهردار منطقه،مهندس علوی مسئول کنترل و نظارت شهرداری ساری، معاونين منطقه و ديگر مسئولين در راستای نواحی الحاقی  و ارائه خدمات متوازن در این مناطق در سالن جلسات به گفتگو پرداختند.

بر اساس اين گزارش، مهندس ملكي شهردار منطقه ضمن خوش آمدگويي به مهمانان و تبريك به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارك رمضان به ارائه گزارشی از مجموعه فعالیت های  با حمايت مديريت شهري و تلاش مضاعف همكاران با برنامه ريزي هاي دقیق و بهنگام که مطابق با شرايط موجود در نواحی الحاقی می باشد،  توانستيم به سياست هاي مدنظرشهرداري دست يابيم.

وي به تشکیل نواحی 5 گانه جدید به منطقه جهت توانمند سازی و به روز رسانی خدمات شهرداری به شهروندان اشاره کرد و افزود: ارائه خدمات متوازن و دسترسی راحت شهروندان به نیازهای شهروندی در  نواحی جدید از مهمترين اولويت هاي این شهرداري است و بايد مسئولين مجموعه نهايت درايت خود را در راستاي جذب درآمد پايدار جهت عمران و آباداني این نواحی، به كارگيرد.

معاونت شهرسازي و امور مناطق شهرداري ساري: ضمن تشكر از مهندس ملكي از ميزباني اين نشست مشترك و اقدامات انجام شده در راستاي رفاه حال شهروندان ابراز خرسندي كرد و افزود: تمام اقدامات بايد در چهاچوب قوانين باشد و تلاش مجموعه منطقه سه جهت افزايش درآمد پايدار و در نتيجه خدمت رساني مطلوب تر به شهروندان قابل چشم پوشي نيست و اميدواريم با برنامه ريزي هاي بهتر شاهد توسعه، پيشرفت و آباداني كه حق مسلم همشهريان عزيز منطقه باشد،دست يابيم.

هدف از تشکیل این نواحی را تعامل با شهروندان را در توسعه و آباداني شهر برشمرد  و اظهار داشت: شهرداري منطقه به روند اجراي پروژه هاي عمراني و ساخت و سازهاي سطح منطقه، نظارت مستمر و قانونمند داشته باشند تا مسير خدمت رساني به شهروندان هموار تر گردد.

مهندس فرزانه از پتانسیل موجود به همراه نیروی کار مجرب در ناحیه اشاره کرد و افزود: کارگروهی متشکل از کارکنان تمامی حوزه ها در ناحیه که با بررسی، برنامه ریزی و نظارت بیشتر، اجرای طرح جامع در این نواحی  و تسریع در امور تشکیل گردد تا ارائه خدمات به شهروندان در کوتاه ترین بازه زمانی صورت پذیرد.   

در پایان جلسه مهندس فرزانه به همراه مهندس ملکی از ساختمان جدید اداری منطقه بازدید و از نزدیک با پرسنل به گفتگو صمیمانه پرداختند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید