برنامه های متنوع معنوی در سراهای تداوم شهرداری ساری

محبوب : هویت بخشی فرهنگی مذهبی خانواده از اقدامات مهم فعالیت فرهنگی شهرداری ساری است

کد خبر : 61815 خرداد 1397اخبار 0
با محوریت ماه رمضان، ماه ضیافت الهی و بهار قرآن، معاون فرهنگی واجتماعی شهردار ساری از اجرای برنامه های متنوع مذهبی در ماه رمضان با رویکرد ایجاد نشاط معنوی در 7 سرای تداوم وسرای ارشد و قرارگاه جهادی شهرداری ساری خبر داد.
محبوب : هویت بخشی فرهنگی مذهبی خانواده از اقدامات مهم فعالیت فرهنگی شهرداری ساری است

 

 

به گزارش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری، محمد محبوب در تشریح برنامه های ماه رمضان، گفت: شهرداری ساری  با هدفِ تعالی مبانی دینی و ارزش های اسلامی و هویت ‌بخشی فرهنگی به خانواده و ایجاد یکپارچگی در فعالیت های مذهبی و ارتقاء‌سطح نشاط اجتماعی، اقدامات گسترده و فعالیت های ویژه‌ای را به مناسبت ماه مبارک رمضان برنامه‌ ریزی کرده و در سراها در دست اجرا دارد.

 

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار ساری با تاکید بر اینکه برگزاری سلسله برنامه های معرفتی و مذهبی درسراها، جهت سهولت حضور شهروندان و بهره مندی از مراسم مذهبی رمضان اجرا می شود، خاطر نشان کرد: تفسیر قرآنی، ختم قرآن، اجرای طرح آموزش قرائت، حفظ و مفاهیم  احیای فضائل اخلاقی وسبک زندگی با آموزه های دینی از جمله برنامه ها در سراهای محله می باشد.

 

 

محبوب در ادامه افزود: " بهار عبادت"  و " مهمانی فرشته ها " کارگاهی که به توفیق روزه اولی ها؛ آداب روزه داری را برای این سنین آموزش می دهد

 

 

 

 

.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید