در جلسه هیئت مدیره مطرح شد:

تمرکز تلاش ها برای احیا و تقویت سازمان عمران شهرداری

کد خبر : 61583 خرداد 1397اخبار 0
هاشمی با بیان اینکه ما به گذشته نگاه نمی کنیم، خاطر نشان کرد: همه انرژی ها و استعدادهای سازمان عمران برای ساختن آینده ای برتر برای شهر ساری و تعالی این سازمان متمرکز است و در اجرای پروژه های عمرانی همکاری و تعامل لازم را با مدیریت شهری و دکتر عبوری به عمل خواهیم آورد.
تمرکز تلاش ها برای احیا و تقویت سازمان عمران شهرداری

 

جلسه هیئت مدیره سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران به ریاست مهندس حمید فرزانه و با حضور مهندس سید مسعود مدینه رئیس شورای شهر، مهندس زلیکانی نایب رئیس ، مهندس نقیبی رئیس کمسیون فنی و شهرسازی شورای شهر، مهندس طاهری و مهندس رشیدی معاونین شهرداری  و اعضای هیئت مدیره، مهندس حبیب باقری رئیس دفتر فنی شهرداری، مهندس سهراب کارشناس حقوقی شهرداری، کافی رئیس حراست، مهندس سید حمید هاشمی مدیرعامل سازمان عمران ، مهندس قاسم انگیزه و مهندس کاوه مرتضوی معاونین این سازمان تابعه و حسن مهاجر کارشناس و رئیس امور مالی و حسابداری سازمان عمران برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی، در ابتدای این جلسه شعبان وفایی نژاد مدیر روابط عمومی سازمان به تشریح گزارشی از آخرین تحولات سازمانی پرداخت و در ادامه مهندس هاشمی گزارشی از روند اجرایی پروژه های عمرانی و تولیدات محصولات بتنی و راهسازی و همچنین تحولات اساسی در کیفیت تولیدات سازمان متبوعش ارائه داد.

 

 

برپایه این گزارش مهندس فرزانه با قدردانی از تلاش های مهندس هاشمی و تیم تحت امرش در سازمان عمران اظهار داشت: همه ما باید در راستای احیا و تقویت سازمان عمران تلاش کنیم و به دنبال ترمیم نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت باشیم آینده این سازمان برای ما مهم و باید بستر برای نقش آفرینی سازمان عمران در عمران و آبادانی شهر ساری بیش از پیش مهیا شود.

 

در همین رابطه مهندس نقیبی در بیان دیدگاهش با بیان اینکه باید از مدیرعامل جوان و پرتلاش سازمان عمران بیش از اینها حمایت شود، اظهار داشت: در راستای حل مشکلات سازمان عمران نقش شورای شهر و شهرداری بسیار حائز اهمیت است .

 

 

این گزارش حاکیست مهندس زلیکانی نایب رئیس شورای شهر در سخنان خود به لزوم برخورد صادقانه با مردم اشاره و با تأئید بر اظهارات مطرح شده، اذعان داشت: این مهم باید در چارچوب قانون باشد اگر قرار است سازمان عمران مورد حمایت قرار بگیرد باید برای این سازمان پروژه های عمرانی شاخص تعریف شود و در برابر عملکردها ، اصل حمایت نیز صورت بگیرد.

 

مهندس رشیدی معاون فنی شهرداری و عضو هیئت مدیره سازمان عمران در این جلسه بر آمادگی بیش از پیش خود برای همکاری با برنامه های آتی این سازمان اشاره و تصریح کرد: بی شک تلاش های شبانه روزی همکارانم در این سازمان مستحق حمایت های مدیران است و ما نیز به دنبال راهکارهای مناسب برای افزایش حمایت ها از فعالیت های عمرانی این سازمان هستیم.

 

شایان ذکر است مهندس طاهری معاون مالی و اداری شهرداری و دیگر عضو هیئت مدیره سازمان عمران با بیان اینکه برای بنده سازمان عمران و شهرداری تفاوتی ندارد، افزود: سازمان عمران نیز از بدنه شهرداری است و حمایت از آن توسط شهرداری امر بی بدیل محسوب می شود.

 

 

برپایه این گزارش مهندس باقری یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره سازمان به نظارت عالیه بر حسن انجام کارها اشاره و خاطر نشان کرد: بنده نیز همچون سایر اعضا حمایت در چارچوب قانون را مورد تأکید قرار می دهم و از هیچ کوششی در این مهم فروگذاری نخواهم کرد.

 

گفتنی است مهندس سید مسعود مدینه رئیس شورای اسلامی شهر ساری از واگذاری اختیارات به سازمان عمران در محور جابجایی ها سخن گفت و اظهار داشت: احدی از اعضای شورای شهر نباید به خودشان در عزل و نصب پرسنل و مدیران میانی این سازمان اجازه دخالت دهند اما همه ما به قانون پایبند هستیم.

 

وی گفت: باید کارگروههای فنی و تخصصی و حقوقی برای بررسی عملکرد سازمان عمران تشکیل و فعالیت ها بر مبنای موازین قانون انجام و در این ارتباط بنده معتقدم از همه استعدادهای سازمان باید در جایگاه مختص به خود استفاده شود.

 

مدینه یادآور شد: همه مسئولین باید در برابر شرایط سازمان عمران احساس مسئولیت کنند و با توجه به وجود چهره های متخصص و متعهدی همچون مهندس فرزانه، مهندس رشیدی، مهندس طاهری، مهندس باقری در کنار مدیرعاملی همچون مهندس هاشمی می توانیم به آینده بهتر این سازمان بسیار امیدوار باشیم.

 

 

در ادامه این جلسه مهندس هاشمی با قدردانی از دکتر عبوری شهردار و رئیس شورای سازمان عمران، مهندس مدینه ، مهندس زلیکانی، مهندس فرزانه ، مهندس طاهری، مهندس رشیدی، مهندس باقری، سهراب و کافی رئیس حراست شهرداری، از تلاش های شبانه روزی نیروهای خدوم این سازمان نیز تشکر کرد که بی وقفه در اجرای پروژه های عمرانی کوشا هستند؛ وی در این ارتباط گفت: با توجه به تدابیر ویژه دکتر عبوری، اراده کرده ایم که این پروژه بزرگ را با قدرت و طبق زمانبندی تعیین شده به اتمام برسانیم .

 

هاشمی با بیان اینکه ما به گذشته نگاه نمی کنیم، خاطر نشان کرد: همه انرژی ها و استعدادهای سازمان عمران برای ساختن آینده ای برتر برای شهر ساری و تعالی این سازمان متمرکز است و در اجرای پروژه های عمرانی همکاری و تعامل لازم را با مدیریت شهری و دکتر عبوری به عمل خواهیم آورد.

 

مدیرعامل سازمان عمران حضور برجسته اعضای شورای شهر در جلسه هیئت مدیره سازمان متبوعش را مایه دلگرمی دانست و اظهار داشت: این مسئله نشان از نظارت عالیه همه اعضای شورای در اجرای پروژه های عمرانی و کمک به خدمت رسانی برتر به مردم ساری دارد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید