در ماه مهماني خدا:

بوستان ولايت ميزبان شب هاي رمضان مازندراني ها

کد خبر : 61491 خرداد 1397اخبار 0
استقبال پرشور شهروندان و حتي ساير هم استاني هاي عزيز از بوستان ولايت ، مسئولان خوش ذوق صدا و سيماي مازندران را برآن داشت تا از اين محوطه براي لوكيشن برنامه زنده "ميهمان خدا "در لحظات قرين به افطار و سحرگاه سيماي مازندران بهره ببرند
بوستان ولايت ميزبان شب هاي رمضان مازندراني ها

 

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري ، همزمان با ميلاد با سعادت حضرت وليعصر (عج) ، پادگان سابق شهر به شكل مجموعه اي فرهنگي اجتماعي به نام بوستان ولايت افتتاح گرديد و براي استفاده شهروندان و مسافرين در دسترس قرار گرفت.

 

از آن روي كه تيم مديريت شهري كليه پروژه هاي عمراني را با پيوست فرهنگي تعريف و عملياتي نموده برآن شد كه با حفظ تمامي ابنيه قديمي پادگان و بازسازي انها با معماري بومي اين ابنيه را با كاربري فرهنگي مورد بهره برداري قرار دهد.

 

در بازه زماني كوتاه 15 شعبان تا ابتداي ماه مبارك رمضان ، استقبال پرشور شهروندان و حتي ساير هم استاني هاي عزيز از اين بوستان مسئولان خوش ذوق صدا و سيماي مازندران را برآن داشت تا از اين محوطه براي لوكيشن برنامه زنده ميهمان خدا در لحظات قرين به افطار و سحرگاه سيماي مازندران بهره ببرند.

 

 

 

 

فضاي سبز فرح بخش و ارامش نورپردازي شب هاي اين بوستان خاصه دركنار مسجد زيباي آن با حال و هواي معنوي ماه مبارك رمضان قرين و هم داستان است.

 

 

 

در كنار اين برنامه ، ويژه برنامه شبهاي سكوت ماه مبارك رمضان كه توسط معاونت فرهنگي اجتماعي شهرداري ساري با برنامه هاي متنوع تواشيح ، داستان خواني ، تئاتر و اجراي زنده هنرهاي خطاطي ، نقاشي و ويژه برنامه كودك در پارك روشن خيابان قارن برگزار مي گرديد ، امسال در مكان آمفي تئاتر روباز اين مجموعه اجرايي مي شود كه با استقبال خوب شهروندان ساروي و مازندراني هاي عزيز مواجه شده است.

 

 

 

اين مجموعه برنامه ها و حضور صميمي مردم در اين مكان بواقع نشان داده است كه اين بوستان بزرگترين مجموعه فرهنگي اجتماعي شمال كشور مي باشد و مديريت شهري با راهبرد ويژه فرهنگ ، گردشگري را محور توسعه شهر قرار داده است.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید