رييس شوراي اسلامي كار شهرداري ساري:

مديريت شهري با ارزش نهادن به مقام كارگر ، انگيزه خدمتي را در آنان مضاعف نموده است

کد خبر : 61431 خرداد 1397اخبار 0
محمدي كيادهي در مراسم تجليل از كارگران نمونه شهرداري مركز استان با اشاره به قانون كار و اجراي آن در شهرداري ساري گفت: با دستور شهردار محترم پرداخت مطالبات به حق كارگران شاغل در شهرداري در زمانبندي مشخص شده اجرايي خواهد شد
مديريت شهري با ارزش نهادن به مقام كارگر ، انگيزه خدمتي را در آنان مضاعف نموده است

 

 

به گزارش روابط عمومي شهرداري ساري ، محمدي كيادهي رييس شوراي اسلامي كار در مراسم  تجليل از كارگران نمونه شهرداري مركز استان به قانون كار اشاره نموده و اظهار داشت: شوراي اسلامي كار شهرداري ساري ، رفاه حال كارگران شاغل در شهرداري را در مصوبات مربوط لحاظ خواهد نمود.

 

وي به مصوبات شوراي اسلامي كار شهرداري ساري اشاره نموده و افزود: در جلسات متعددي كه برگزار شده پيگير مطالبات به حق كارگران بوده ايم و با دستور شهردار محترم اين مطالبات به حق كارگران شاغل در شهرداري در زمانبندي مشخص شده اجرايي خواهد شد.

 

 

محمدي كيادهي با اشاره به تلاش و همت كارگران شهرداري ساري ادامه داد: تلاش ، همت و عزم كارگران شاغل در شهرداري براي خدمت رساني يكي از مهمترين دلايل موفقيت مديريت شهري در اجراي پروژه هاي مختلف است.

 

وي  تقدير از كارگران  نمونه را گامي در راستاي ارتقاء روحيه خدمتي دانست و گفت: برگزاري اين مراسمات براي ارج نهادن به تلاشهاي كارگران است و شوراي اسلامي كار شهرداري نيز مستمر پيگير مطالبات قانوني و معيشتي آنان خواهد بود.

 

 

رييس شوراي اسلامي كار شهرداري ساري خاطر نشان كرد: مديريت شهري با ارزش نهادن به مقام كارگر ، انگيزه خدمتي را در آنان مضاعف نموده است.

 

شايان ذكر است در پايان با اهدا لوح تقدير از كارگران نمونه شاغل در شهرداري ساري قدرداني گرديد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید