به روایت تصویر:

تجلیل از پرسنل روابط عمومی شهرداری منطقه دو

کد خبر : 610127 اردیبهشت 1397اخبار 0
به مناسبت 27 اردیبهشت ، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی صورت پذیرفت
تجلیل از پرسنل روابط عمومی شهرداری منطقه دو

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ؛ همزمان با 27 اردیبهشت " روز ملی ارتباطات و روابط عمومی"  از پرسنل روابط عمومی منطقه تجلیل به عمل آمد.

این دیدار با حضور سیّد کمال آقا میری ، معاونین شهرسازی ، اداری –مالی و پرسنل روابط عمومی در دفتر شهردار منطقه برگزار شد.


در ابتدا ، مهندس آقا میری شهردار منطقه ، ضمن تبریک و فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان و روز روابط عمومی بیان داشت : امروزه روابط عمومی ها نقش موثری در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی داشته و نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای ، علمی از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است.

وی افزود : روابط عمومی ها می توانند با اطلاع رسانی ، اطلاع یابی و انعکاس به موقع مسائل  مدیران شهری را در تصمیم گیری ها یاری نمایند.

سپس مهندس عطایی ، معاون اداری-مالی ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و روز روابط عمومی اظهار داشت : توجه ویژه به روابط عمومی به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند ، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد ، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان ، شهرداری با شهروندان اقدام کند ، بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه دکتراحمدی فولادی معاون شهرسازی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات واحد روابط عمومی بیان داشت : با توجه به جایگاه روابط عمومی و توانمند کردن این بخش از شهرداری ، می توان در امر تسهیل خدمت رسانی به شهروندان موفق تر عمل نمود.

در پایان مسئول و پرسنل روابط عمومی به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات در جهت بهبود عملکرد روابط عمومی پرداختند.

لازم به ذکر است در  این دیدار با اهداء لوح سپاس از پرسنل واحد روابط عمومی تجلیل به عمل آمد.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید