پیام تبریک شهردار منطقه دو به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

کد خبر : 608726 اردیبهشت 1397اخبار 0
حلول ماه رمضان ، ماه ضیافت و فضایل بیکران الهی گرامی باد
پیام تبریک شهردار منطقه دو به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، سیّد کمال آقا میری شهردار منطقه به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان ، پیام تبریکی صادر نمود. متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

نیکوترین ماه اسلام از راه رسید. ماهی سراسر مناسبت و رخداد و واقعه مهم، به راستی چه ماهی مناسب تر از رمضان است تا با نگاه به آن اسلام راستین و ناب محمدی را بشناسیم؟!  در این ماه بود که مکّه به دست امین پیغمبران فتح شد و امام حسن (ع) تولد یافت و امام امیر المومنین (ع) ضربت خورد و تا ابدالدهر اُسوه شیعیان گردید. در این ماه مبارک جبرئیل و میکاییل و اسرافیل دست معطّر رسول مهربان را گرفتند و حضرت را به معراج بردند. و سرانجام مهم ترین رخداد ، نزول قرآن ،کتاب آسمان ها ، همان راهنمای همیشگی یکباره بر پیامبر اعظم نازل گردید تا ختم الکتاب باشد و نهایت الکلام .

مرور همین وقایع به ما یادآوری می کند که نه فقط در شبِ قدر، بلکه در تک تک روز و شب های این ماه عزیز، به بندگی خود افتخار کنیم و قدر ثانیه به ثانیه آن را بدانیم و با انجام فرایض دینی و احکام اسلامی ، خود را تسلیم الله سازیم و مسلمانی را فخر فروشیم . کم کم باید خود را برای جهاد آماده سازیم. جهاد علیه هواهای نفسانی و لذت های زودگذر.

باشد که در این ماه به جز دهان ، زبان و چشم و دل و روحمان نیز روزه باشد تا به اجر موعود برسیم. امید که در شب های قدر ، به دنبال دری باشیم تا ما را به دیدار معشوق رساند.

 اینجانب ماه رمضان ماه خداوند عزوجل ، ماه  برکت، انابت و بازگشت، ماه توبه و ماه آمرزش و آزادی از دوزخ  ، ماهی که در آن خداوند اعمال نیکمان را دوچندان می کند را  به تمامی مسلمانان جهان ، مردم  شریف و شهیدپرور ایران اسلامی به ویژه شهروندان فهیم ساروی تبریک عرض می نمایم.

 

سیّد کمال آقامیری

شهردار منطقه دو ساری

 

برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید