احمد خوشروان ، رئیس اداره حقوقی سازمان میادین در مصاحبه با روابط عمومی سازمان عنوان کرد:

اجرای قانون شهرداری ها منجر به رضایت مندی شهروندان و کسبه و نهایت حفظ حق و حقوق سازمان خواهد شد.

کد خبر : 605624 اردیبهشت 1397اخبار 0
این سازمان در راستای تحقق اهداف عالیه سازمان و حفظ حق و حقوق و رضایت شهروندی بیش از گذشته گام های مؤثرتری برخواهد داشت.
اجرای قانون شهرداری ها منجر به رضایت مندی شهروندان و کسبه و نهایت حفظ حق و حقوق سازمان خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری ساری، احمد خوشروان رئیس اداره حقوقی سازمان در تشریح برنامه ها و فعالیت های حقوقی سازمان گفت :

از آنجائیکه مدیریت و نظارت بر بازارهای تحت مالکیت شهرداری ساری به سازمان میادین میوه و تره بار واگذار گردیده است، این اداره توانسته از بدو تاسیس تاکنون اقدامات مهم و مؤثری در جهت حفظ حق و حقوق بعمل آورد.

ایشان در ادامه صحبت های خویش اظهار داشت: مدیریت قریب بر 700 باب مغازه بر عهده سازمان می باشد که تمامی سرقفلی این مغازه ها از قبل به افراد واجد شرایط واگذار و قرارداد اجاره فی ما بین سازمان و صاحبان سر قفلی تنظیم می گردد.

خوشروان در بخش دیگر از صحبت های خویش با اعلام رضایت و خرسندی کسبه و شهروندان محترم ساروی از فعالیت اخیر سازمان در بازار های تحت پوشش گفت:

با تدابیری که از سوی مدیریت محترم سازمان اتخاذ شده امید است در آینده کلیه حق و حقوق معوقه سازمان از سوی مستاجرین پرداخت و در صورت عدم تمکین نیز به ناچار و علی رغم میل باطنی نسبت به طرح دعوی آنهم بمنظور حفظ منافع سازمان اقدام لازم بعمل آید.

ایشان در پایان ضمن اعلام حمایت های همه جانبه سازمان از بهره برداران و مستاجرین گفت: این سازمان در راستای تحقق اهداف عالیه سازمان و حفظ حق و حقوق و رضایت شهروندی بیش از گذشته گام های مؤثرتری برخواهد داشت.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید