در نشست دو عضو شورای اسلامی شهر ساری با مدیر عامل سازمان تاکید گردید :

حمایت شورای اسلامی شهر از اقدامات سازمان میادین

کد خبر : 605524 اردیبهشت 1397اخبار 0
مدیر عامل محترم سازمان میادین ضمن خوش آمد گویی به تشریح اقدامات انجام شده و جاری در بازار های تحت پوشش سازمان پرداختند. مهندس معینی بیان کردند با توجه به مشکلات و معضلاتی که در بازار ها وجود داشت با جلسات مستمر با نهاد های مختلف و واحد های مرتبط شهرداری ساری و حمایت های همه جانبه جناب آقای دکتر عبوری شهردار محترم اعضای محترم شورای شهر و مجموعه سازمان میادین با حضور حداقل 12 ساعته خود در هشت ماه گذشته برای خدمت رسانی و ایجاد نظم در بازار ها فصل جدیدی از خدمت رسانی را آغاز کردیم.
حمایت شورای اسلامی شهر از اقدامات سازمان میادین

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان میادین و میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری ساری صبح روز دوشنبه آقای علیجان شمشیربند نماینده محترم شورای اسلامی شهر در سازمان میادین به همراه علی آقامیری دیگر عضو محترم  شورا  در سازمان حضور بعمل آوردند.

 مدیر عامل محترم سازمان میادین ضمن خوش آمد گویی به تشریح اقدامات انجام شده و جاری در بازار های تحت پوشش سازمان پرداختند. مهندس معینی بیان کردند با توجه به مشکلات و معضلاتی که در بازار ها وجود داشت با جلسات مستمر با نهاد های مختلف و واحد های مرتبط  شهرداری ساری و حمایت های همه جانبه جناب آقای دکتر عبوری شهردار محترم اعضای محترم شورای شهر و مجموعه سازمان میادین با حضور حداقل 12 ساعته خود در هشت ماه گذشته برای خدمت رسانی و ایجاد نظم در بازار ها فصل جدیدی از خدمت رسانی را آغاز کردیم.

وی افزود: بازار شریف العلماء با توجه به اینکه از لحاظ جغرافیایی در هسته مرکزی شهر واقع شده از بازار های اصلی تأمین کننده میوه و سبزیجات مردم شهر ساری می باشد ، لذا به بهسازی و ساماندهی بازار روز بزرگ پرداختیم و در حال حاضر بازار شهید بهشتی بلوار کشاورز مورد بازسازی و بهسازی آغاز گردیده که خواستیم چهره زیبایی به بازار ببخشیم تا مورد استقبال شهروندان قرار گیرد.

در راستای طرح ساماندهی دست فروشان بازارهای هفتگی، سازمان میادین برای اولین بار برای همه دستفروشان کارت شناسایی صادر کرد. این کارت حاوی نام و نام خانوادگی و کد شناسایی و رسته فعالیت می باشد که شهروندان عزیز بعد از دیدن هر گونه تخلف می توانند توسط نماینده سازمان در بازار هفتگی  و  یا با ارسال نظر به سامانه پیامکی به سازمان تخلف را اطلاع دهند.

دو عضو محترم شورا از اقدامات سازمان میادین با حضور مهندس معینی که مدیری توانا و با سابقه درخشان است تجلیل کردند.

در این دیدار بعد از بازدید از همه واحدها و ملاقات با پرسنل مدیر عامل محترم به همراه دو عضو محترم شورا به بازار روز بزرگ ( شریف العلماء ) رفته و با کسبه دستفروشان از نزدیک یک به یک دیدار کردند .

در این بازدید کسبه محترم بازار روز بزرگ از عملکرد سازمان ، شهردار محترم و اعضای محترم شورا اسلامی شهر تشکر ویژه نموده اند و در پایان خواستار احداث پارکینگ برای بازار و جمع آوری سد معبر محوطه بیرون بازار که باعث بروز مشکلات و بار ترافیکی میگردد شده اند.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید