نشست رابطین پدافندغیرعامل و مدیریت بحران مناطق و سازمان های شهرداری ساری

کد خبر : 602922 اردیبهشت 1397اخبار 0
اولین نشست رابطین پدافندغیرعامل و مدیریت بحران مناطق و سازمان های شهرداری ساری در سال 97 به میزبانی شهرداری ساری مورخ 1397/02/10 ، به ریاست دبیر کارگروه پشتیبانی پدافندغیرعامل استان در سالن جلسات عمارت شهرداری ساری برگزار شد.
نشست رابطین پدافندغیرعامل و مدیریت بحران مناطق و سازمان های شهرداری ساری

 

محمدجواد نیکزاد دبیر کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری پدافند غیرعامل استان، ضمن تبریک ایام شعبانیه و تشکر از حمایت های همه جانبه شهردار مرکز استان ، بیان داشت : هدف از پدافند غیرعامل شهری استمرار فعالیت های زیربنایی، تامین نیازهای حیاتی، تداوم خدمات رسانی عمومی، تسهیل اداره شهرها، کاستن از آسیب پذیری تجهیزات حیاتی و حساس شهری است. اولین اقدام در چرخه پدافند غیرعامل در شهرها دسته بندی و شناسایی دارایی های یک شهر و در کنار آن زیرساخت های عمده شهری است.

نیکزاد گفت: از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تشکر می کنیم که اقدامات شایسته ای را در خصوص شناسایی مراکز پرخطر، ساختمان های بلندمرتبه، کارگاه های خطرزا انجام دادند. البته صرف شناسایی کافی نیست و باید دید در زمان بحران چگونه می توان مدیریت نمود.

در ادامه مهندس حسینی دبیر ستاد مدیریت بحران  مطالبی را جهت آشنایی بیشتر رابطین در خصوص کلیات پدافند غیرعامل و نقش آن در مدیریت شهری ارائه نمود و بیان داشت : مهمترین بحثی که در پدافند غیرعامل و مدیریت بحران مطرح است، موضوع پیشگیری است و پیشگیری مستلزم این است که مخاطرات پیرامون خود را بشناسیم و برای هر کدام سناریو اقدام داشته باشیم.

در پایان رابطین محترم پدافند غیرعامل مناطق و سازمان ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را جهت پیشبرد پدافند غیرعامل در مدیریت شهری ارائه نمودند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید