معاونت فرهنگي اجتماعي شهرداري ساري برگزار مي كند:

شب نشینی اهالی شهر در بوستان ولايت

کد خبر : 602020 اردیبهشت 1397اخبار 0
شب نشيني اهالي شهر در آمفي تئاتر روباز مجموعه فرهنگي اجتماعي بوستان ولايت از برنامه هايي است كه معاونت فرهنگي اجتماعي شهرداري ساري براي نشاط شهروندان در نظر گرفته است
شب نشینی اهالی شهر در بوستان ولايت

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري ، بوستان ولايت ، بزرگترين مجموعه فرهنگي اجتماعي شمال كشور كه پس از تملك پادگان شهر در آن مكان احداث و به بهره برداري رسيده است نشان داد گزاره " فرهنگ همسنگ عمران " سرلوحه عمل تيم مديريت شهري قرار گرفته است به جد پيگيري و اجرا مي شود.

 

اين بوستان كه با حفظ درختان و فضاي سبز موجود و بازسازي ابنيه به مجتمع فرهنگي اجتماعي بدل شده است ، مكاني است براي نيل به گردشگرپذير شدن ساري و رفاه شهروندي.

 

 

در اين راستا و در اولين اقدام پس از افتتاح اين مجموعه ، ويژه برنامه اي تحت عنوان شونيشت در آمفي تئاتر روباز اين بوستان برگزار مي گردد كه  فضايي را براي شب نشيني اهالي شهر در اين مجموعه فراهم اورده است.

 

در اين برنامه ، هنرمندان  بومي به اجراي برنامه هاي متنوع و موسيقي زنده مي پردازند كه در كنار فضاي سبز و گل آرايي زينتي و فصلي اين مجموعه كه مزين به نورپردازي نيز شده است برپويايي و نشاط شهروندي خواهد افزود.

 

شايان ذكر است اين ويژه برنامه تا پايان ارديبهشت ماه هرشب ساعت 20:30 در آمفي تئاتر بوستان ولايت برگزار خواهد شد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید