گام به گام با توسعه پروژه ی لاینینگ، خودنمایی فاز دوم بوستان ملل

کد خبر : 494611 اردیبهشت 1397اخبار 0
در این مدت حدود 100 متر بتن ریزی در سطح شیب دار انجام شده و تجهیز کارگاه که به گواه کارشناسان یکی از قوی ترین تجهیز کارگاههای سطح استان می تواند باشد ظرف مدت 4 ماه عملیاتی شده است.
گام به گام با توسعه پروژه ی لاینینگ، خودنمایی فاز دوم بوستان ملل

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، با تلاش شبانه روزی تیم های عملیاتی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، پروژه لاینینگ فاز دوم بوستان ملل با شتاب مناسبی پیگیری می کند.

 

این پروژه که می تواند یکی از محورهای اصلی توسعه گردشگری و خدمات رفاهی به مردم ساری و مسافران تلقی شود، در فاز دوم به مساحت 6 کیلومتر هدف گذاری شده است که طبق آخرین اخبار دریافتی و از تاریخ آغاز اجرای این پروژه بزرگ در دی ماه 96 تاکنون حدود 1200 متر مخلوط ریزی و پاشنه بتن اجرایی شده است.

 

گفتنی است در این مدت حدود 100 متر بتن ریزی در سطح شیب دار انجام شده و تجهیز کارگاه که به گواه کارشناسان یکی از قوی ترین تجهیز کارگاههای سطح استان می تواند باشد ظرف مدت 4 ماه عملیاتی شده است.

این گزارش حاکیست در راستای سرعت بخشی به این پروژه بنابر تأکید شهردار ساری ، به صورت شبانه روزی دنبال می شود و دکتر عبوری بازدید مستمر از آن را همواره در برنامه کاری اش دارد.

 

شایان ذکر است مهندس سید حمید هاشمی مدیرعامل سازمان نیز به صورت مداوم در محل اجرای کار حاضر و نکات مورد نظر در حوزه فنی و ایمنی را به تیم های عملیاتی خود یادآوری می کند.

 

 

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید