مشاور امور بانوان و خانواده شهرداري ساري:

زنان کارگر نقش تاثیر گذاری در مشارکت اجتماعی دارند

کد خبر : 494111 اردیبهشت 1397اخبار 0
همزمان با بزرگداشت هفته کار وتکریم مقام کارگر از خدمات بانوان غساله سازمان بهشت رضا (ع) شهرداری ساری تحلیل بعمل آمد
زنان کارگر نقش تاثیر گذاری در مشارکت اجتماعی دارند

 

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري، در  نشست تجليل از خدمات بانوان غساله، سيد رسول مالجو مدیرعامل سازمان بهشت رضا شهرداري مرکز استان، با اظهار رضایتمندی از خدمات ایثارگرانه بانوان غساله گفت: برای کارِ این عزیزان نمی توان ارزش مادی قائل شد چرا که این نیروها در ایام تعطیل و غیر ساعت کاری با وجدان کاری که در وجودشان نهادینه شد به خدمات رسانی مشغول هستند و ما هم قدردان زحمات صادقانه آنان هستیم.

 

راحله حاجیان مشاور شهردار در امور بانوان  وخانواده در این نشست با اعلام اینکه بانوان غساله عاشقانه و گمنام به شهروندان خدمات ارائه می دهند گفت: شما مشارکت اجتماعی را حقیقتا معنی بخشیدید.

 

وی افزود: شاید نامگذاری روزی از هفته کارگر بنام زن و مشارکت اجتماعی بصورت نمادین باشد اما تاثیرگذاری حرفه شما که نشات گرفته از اوج ایثارگری وتعالی عزیزان غساله می باشد، بر کسی پوشیده نیست.

 

مشاور شهردار ساری در اموربانوان و خانواده ادامه داد: بوسه پیامبر(ص) بر دستان پینه بسته سعد انصاری نماد توجه عمیق به مقام کارگر می باشد؛ چرا که برا همیشه تاریخ این پیام رسول ِمهربانی برای بشریت ماتدگار و درسِ عبرت شد و این نشانگر توجه دینِ اسلام به مقام کارگر می باشد.

 

 

حاجیان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: نمایندگان مجلس باید شغل غسال را بعنوان شغل سخت و زیان آور در مجلس ارائه و تصویب کنند چرا که این قشر زحمتکش بعلت فلسفه و ماهیت کاری که خدمات آنان به ظاهر در جامعه نمود نداردبا استرس وصدمات روحی وگاها جسمی همراه هست بخصوص بعلت روح لطیف بانوان این آسیب زودتر خود را نشان می دهد.

 

وي  با اشاره به توجه ويژه مهدی عبوری شهردار مرکز استان به حوزه بانوان و خانواده و ایجاد بستر مناسب برای تقویت نشاط اجتماعی و فردی در راستای تحکیم بنیان خانواده مراتب تقدیر شهردار ساری را از خدمات ارزنده و ارزشی و ایثارگرانه بانوان غساله در بهشت رضا اعلام نموده و با اهدا لوح تقدیر و هدایایی ازآنان تجلیل کرد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید