پیام شهردار:

پیام شهردار ساری به مناسبت میلاد امام زمان(عج)، روز معلم و روز کارگر

کد خبر : 491711 اردیبهشت 1397اخبار 0
مهدی عبوری در پیامی سالروز میلاد حضرت ولیعصر(عج)، روز معلم و روز کارگر را گرامی داشت. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، متن پیام به این شرح است:
پیام شهردار ساری به مناسبت میلاد امام زمان(عج)، روز معلم و روز کارگر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هواللّطیف

 

اردیبهشت ایران زمین یکی از زیباترین اوقات سرزمینمان است؛ و چه احسن الحال بوده ایم که این ایام، امسال قرین اعیاد شعبانیه گشت و به تاکید، یادآور آن شد که جان ایرانی، تسلیم توحید ابراهیمی و رسالت نبی اکرم(ص) است.

 

خوشوقتم که در این مجال، فرصت این را دارم که روز جهانی کارگر و روز معلم را به عزیزان کارگر و والامقامان معلمان سرزمینم ایران و مازندرانی ها، خاصه ساروی های عزیز به شادباش میلاد حجت زمین و زمان، حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) عرض تبریک داشته باشم.

 

امیدوارم که در سایه عنایات حضرت حق، به برکت نگاه نازنین منجی عالم بشریت، تمامی کارگران این مرز و بوم در کنار خانواده در صحت و سلامت باشند و نفس حق معلمان این دیار در کوچه سار عاشقی های تعلیم و تربیت پردوام باشد.

 

مجال را مغتنم می شمارم و در آستانه فرخنده‌زادروز حضرت ولیعصر(عج)، افتتاحیه بوستان ولایت که به همت شهرداری، همراهی شهروندان و با حمایت اعضاء محترم شورای اسلامی شهر ساری آماده بهره برداری شده است را تقدیم شهروندان ساروی می نمایم.

 

 

مهدی عبوری

شهردار ساری

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید