در آستانه روز جهانی کار و کارگر؛ رییس شورای اسلامی کار شهرداری ساری:

کارگران شهرداری در صف مقدم خدمت قرار دارند

کد خبر : 491310 اردیبهشت 1397اخبار 0
محمدحسن محمدی‌کیادهی، با اشاره به اهمیت خدمات کارگران در حوزه پروژه های بزرگ و کوچک عمرانی شهرداری ساری اظهار داشت: کارگران ما در صف مقدم خدمت قرار دارند و نقش اساسی در پیشبرد امور پروژه‌ها را ایفا می نمایند
کارگران شهرداری در صف مقدم خدمت قرار دارند

 

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، محمدحسن محمدی‌کیادهی، رییس شورای اسلامی کار شهرداری مرکز استان در گفتگویی، ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر با اشاره به اهمیت خدمات کارگران در حوزه پروژه های بزرگ و کوچک عمرانی شهرداری ساری اظهار داشت: کارگران ما در صف مقدم خدمت قرار دارند و نقش اساسی در پیشبرد امور پروژه‌ها را ایفا می نمایند.

 

محمدی کیادهی، با تشریح جایگاه شورای اسلامی کار در ادارات و دستگاه ها گفت: مطابق قانون، کلیه واحدها و دستگاه هایی  که بیش از 35 نیروی کارگری داشته باشند، می توانند اقدام به تشکیل شورای اسلامی کار نمایند؛ لذا فعالیت های این شورا در شهرداری ساری، صددرصد قانونی و دارای وجاهت رسمی است.

 

 

وی، هماهنگی و کمک در راستای اهداف سازمانی و صنفی را از وظایف شورای اسلامی کار دانست و افزود: شورای اسلامی کار شهرداری ساری در راستای نیل به اهداف متعالی مجموعه مدیریت شهری، هماهنگی و همکاری های بسیاری با شهردار مرکز استان داشته و خواهد داشت که بدون تردید، نتیجه این اقدامات، افزایش انگیزه کارکنان و فعال تر شدن چرخه های کاری در شهرداری خواهد بود.

 

رییس شورای اسلامی کار شهرداری مرکز استان، رویکرد شهردار نسبت به درخواست های صنفی شورای اسلامی کار را مثبت ارزیابی کرد و گفت: شهردار محترم، همواره جایگاه کارگران را در اولویت قلمداد کرده و از خدمات آنان قدردانی می نماید؛ لذا در این راستا، با نگاه ویژه به درخواست های صنفی در خصوص مطالبات کارگران که توسط این شورا احصا شده است، وعده مساعدت در پرداخت تدریجی و مرحله ای این مطالبات را داده است و امیدواریم با اجرایی شدن آن، شاهد بازدهی بیش از پیش در خدمات پرسنل کارگری دستگاه باشیم.

 

محمدی کیادهی با اشاره اینکه الزام قانونی در خصوص برخی پرداخت های تشویقی شهرداری به کارگران وجود ندارد، این اقدامات را حاصل نگاه ویژه شهردار به مسئله کارگر و اهمیت موضوع دانست و اظهار داشت: یکی از اولویت های مهم شهردار، مسائل مختلف کارگران به عنوان بازوان توانمند دستگاه در اجرای پروژه‌های بزرگ و کوچک و ارائه خدمات به شهروندان است. لذا در این راستا، تقویت انگیزه و اقداماتی در خصوص افزایش روحیه خدمتی کارکنان، از برنامه های اولویت‌دار آقای عبوری بوده است.

 

 

وی در ادامه اعلام کرد: در دوره جدید، اعضای شورای اسلامی کار برای پیگیری امور در بین مناطق و سازمان‌ها تقسیم شده اند تا بتوانیم با ارتباط نزدیک تر، قدم های بهتری در مسیر رفع مشکلات کارگران برداریم.

 

در پایان، رییس شورای اسلامی کار شهرداری ساری با قدردانی از زحمات شهردار و کارکنان شهرداری مرکز استان در راستای خدمت رسانی به شهروندان و حمایت شورای اسلامی کار از کارکنان شهرداری بیان داشت: توجه شهردار محترم ساری به پرسنل، زمینه ساز بازدهی بیشتر و خدمات رسانی بهتر به شهروندان ساروی شده است و با استفاده از این فرصت اعلام می کنم شورای اسلامی کار شهرداری ساری، با قاطعیت مدافع حقوق کارگران است و از طُرُق گوناگون با آنان در ارتباط خواهد بود.  

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید