نماينده مردم بابل در مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد :

شهردارساری نماد مدیریت جهادی و توانمندي جوانان است/ شهرداران از تجربیات موفق عبوری استفاده کنند

کد خبر : 48999 اردیبهشت 1397اخبار 0
حسين نياز آذري نماينده مردم بابل در مجلس شوراي اسلامي در بازديد از روند احداث بزرگترين مجموعه فرهنگي اجتماعي شمال كشور ، بوستان ولايت ساري ، اظهار داشت: مهدي عبوري شهردار ساري نماد مديريت جهادي و جوانان است و شهرداران مي توانند از تجربيات موفق وي استفاده نمايند
شهردارساری نماد مدیریت جهادی و توانمندي جوانان است/ شهرداران از تجربیات موفق عبوری استفاده کنند

 

 

در  سالروز میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان، حسین نیازآذری عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از مراحل احداث بوستان ولایت مرکز استان مازندران پیش از مراسم افتتاح بازدید کرد .

 

 دبیر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی پس از بازدید یک ساعته از بخش های مختلف بوستان ولایت مرکز استان مازندران این پروژه را نماد مدیریت جهادی و نمونه موفق از توانمندی مدیران جوان و انقلابی دانست.

 

 حسین نیازآذری با ابراز خرسندی از اتمام موفق این پروژه فرهنگی از شهرداران کشور دعوت کرد از تجربیات موفق شهردار ساری استفاده نمایند.

 

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامي با اعلام اینکه از هر فعالیت جهادی موفق که در هرکجای کشور توسط هرمدیر توانمندی اجرایی می شود باید قدردانی کرد افزود: افتتاح چنین پروژه هایی امید و اعتماد را در مردم زنده نگه می دارد و افرادی چون مهدی عبوری که از بیت معظم شهدا نيز هستند با عملکرد موفق خود مسیر ایثار و مدیریت انقلابی و جهادی را در حوزه اجرایی نهادینه می کنند.

 

 

 رییس سابق مجمع نمایندگان مازندران با تصریح اینکه مدیران باید توان ریسک پذیری داشته باشند تاکید کرد : مدیر موفق معطل بودجه و اعتبار نمی شود و با قدرت و جسارت بدنبال تکمیل طرح های عمرانی خواهد رفت.

 

نیازآذری با انتقاد از کندی روند اجرایی طرح های عمرانی در استان مازندران گفت : متاسفانه انگیزه و تحرک لازم اجرایی در استان وجود ندارد و رکود طرح های عمرانی قابل قبول نیست.

 

 

شایان ذکر است بوستان ولایت شهرستان ساری که در محل پادگان سابق ساري و به  مساحت شش هكتار در دست اجرا می باشد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید