صبح امروز صورت گرفت؛

برگزاری جلسه هم اندیشی تاکسیرانان شهر ساری با رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری ساری

کد خبر : 4851011 خرداد 1402اخبار سازمان 0
در راستای بهره گیری از دیدگاه ها و نقطه نظرات بهره برداران حمل و نقل درون شهری ساری و با توجه به در پیش بودن فصل گرما،جلسۀ هم اندیشی تاکسیرانان و سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری با حضور سید سعید حسینی مدیر عامل سازمان و معاونین و رانندگان در محل دفتر ریاست سازمان برگزار شد.
برگزاری جلسه هم اندیشی تاکسیرانان شهر ساری با رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری ساری

در راستای بهره گیری از دیدگاه ها و نقطه نظرات بهره برداران حمل و نقل درون شهری ساری و با توجه به در پیش بودن فصلگرما،جلسۀ هم اندیشی تاکسیرانان و سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری با حضور سید سعید حسینی مدیر عاملسازمان و معاونین و رانندگان در محل دفتر ریاست سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری، در این نشست صمیمی بهره برداران تاکسینظرات، پیشنهادات و گلایه های خود را با ریاست سازمان و معاونین در میان گذاشتند.

سعید حسینی عنوان کرد؛نقش تاکسیداران و تاکسیرانان در ارایه آموزه های شهروندی تاثیرگذار است و مسافرین ولی نعمتانهستند و احترام به شهروندان و انضباط کاری در ارائه سرویس دهی به شهروندان ضروری است.

از جمله مسائل و مشکلاتی که اغلب تاکسیران حاضر در جلسه مطرح نمودند مسئله مسافربران شخصی که در همه ایستگاه هاوجود دارند و همچنین تاکید مدیر عامل سازمان در خصوص رعایت نرخ های مصوب کرایه، بحث نظافت و خود آراستگی بهره برداران وتاکسی ها و تکریم مسافران به بهترین نحو و نوسازی ناوگان و تحویل خودروهای فرسوده بیان شد.

در خاتمه این نشست پس از بحث و تبادل نظر پیرامون دغدغه های رانندگان تاکسی،از سوی ریاست سازمان با آرزوی کسب رزق وروزی حلال برای این قشر زحمتکش در تمام فصول ،راهکارها و مساعدتی در جهت رفع مشکلات تاکسی داران و تاکسیرانان داده شد.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید