با حضور رییس جدید سازمان صورت گرفت؛

برگزاری اولین جلسه راهبردی رییس جدید سازمان حمل و نقل شهرداری ساری با پرسنل سازمان

کد خبر : 484929 خرداد 1402اخبار سازمان 0
اولین جلسه و هم نشینی با حضور سید سعید حسینی رییس جدید سازمان و معاونین،مسئولین واحد و پرسنل سازمان(اداری،بازرسی) در جهت پیشبرد اهداف و عملکرد بهینه سازمانی در دفتر ریاست برگزار گردید.
برگزاری اولین جلسه راهبردی رییس جدید سازمان حمل و نقل شهرداری ساری با پرسنل سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری ،در آخرین ساعات اداری روز دوشنبه ۰۲/۰۳/۰۸ خرداد ماه اولین جلسه و هم نشینی با حضور سید سعید حسینی رییس جدید سازمان و معاونین،مسئولین واحد و پرسنلسازمان(اداری،بازرسی) در جهت پیشبرد اهداف و عملکرد بهینه سازمانی در دفتر ریاست برگزار گردید.

سعید حسینی در ادامه این جلسه با مهم برشمردن جایگاه بازرسی به عنوان پیشانی و شخصیت سازمان و شهرداری ساری،برنظارت همه جانبه در زمان بازگشایی مدارس و همچنین پایان ساعات اداری و مدارس(پیک مسافر)و رعایت اصول و قوانین اداری وهمکاری و تلاش روزافزون مجموع در راستای خدمت و احترام به مردم شریف و ناوگان حمل و نقل عمومی مرکز استان مازندران تاکیدکردند و عنوان داشتند این سازمان با تمام قدرت و جدیت و ظرفیت های خود جهت تحقق بخشیدن به اصول و دستورالعمل های سازمانیخود کما فی السابق اقدام می نماید.

همچنین حسینی رویکردها، اهداف عمومی و اختصاصی تشکیل این نشست را تشریح کرد.

وی در این جلسه عنوان کردبا هم افزایی و هم اندیشی و انضباط و رعایت سلسله مراتب اداری،موانع و مشکلات را پیدا کرده و گرهها را می گشاییم و قطعا همراهی همه ی همکاران در این مسیر کمک بزرگ و شایانی است و امیدوارم در کنار هم بتوانیم اتفاقات خوبیرا رقم زده و در یک مسیر مشترک گام به گام رو به جلو رفته و به نتایجی که بتواند قابل پایش و حرکت رو به جلو را برایمان داشته باشد وبا کار و تلاش مضاعف به سمت  دسترسی به اهداف سازمان جلو برویم.

در خاتمه جلسه پرسنل به معرفی خود و جایگاه اداری و بازرسی خود در سازمان به ریاست پرداختند و به تبادل نظر پرداختند و درپایان از حضور مجدد ریاست در سازمان تشکر و قدردانی و ابراز خرسندی کردند.

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید