گزارش تصویری؛

جمع آوری زباله خشک از درب منازل با نرم افزار ساریِ من

کد خبر : 484888 خرداد 1402اخبار 0
جمع آوری زباله خشک از درب منازل به عنوان بخشی از سامانه یکپارچه خدمات سازمان پسماند (ساری من)، با هدف تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان ساروی و افزایش مشارکت آن‌ها در زمینه جمع‌آوری و تحویل زباله خشک (از مبداء) قابل استفاده می باشد.
جمع آوری زباله خشک از درب منازل با نرم افزار ساریِ من

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری؛ انواع زباله های آپارتمانی وجود دارند که در خانه های سطح شهر تفکیک و جداسازی می شوند ، شهروندان با این کار خود از نابسامانی شهر و بهم خوردن نظم دفن زباله ها جلوگیری میکنند.

با راه اندازی نرم افزار ساریِ من، شهروندان فهیم ساروی، زباله های تفکیک شده خودشان را از طریق این نرم افزار با ثبت آنلاین درخواست، به سازمان مدیریت پسماند اطلاع می دهند و کارشناسان سازمان روزانه با حضور در درب منازل، زباله های تفکیک شده را دریافت می کنند.

از تمام شهروندان گرامی تقاضا داریم، با نصب اپلیکیشن ساریِ من از طریق سایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری، کافه بازار و آدرس اینترنتی /https://app.e-saricity.ir نسبت به نصب اپلیکیشن ساریِ من و ثبت سفارش تحویل زباله خشک به سازمان اقدام نمایند.

لازم به ذکر است جهت ارتباط با واحد تفکیک و یا ثبت سفارش تلفنی جهت تحویل زباله خشک، می توانید با شماره  09018334220 تماس حاصل فرمائید.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید