پیرامون وضعیت بیمه بهره برداران،کنترل ترافیک شهری و نوسازی ناوگان درون شهری ساری صورت گرفت؛

جلسه هم‌اندیشی شهردار و عضو شورا و نماینده محترم مردم ساری و پلیس راهور با تاکسیرانان

کد خبر : 4838730 اردیبهشت 1402اخبار سازمان 0
قبادی شهردار ساری به همراه شریفی عضو شورای اسلامی شهر،دکتر بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی و سجاد اسدی ذغالچالی ریاست سازمان،ظهر امروز شنبه با حضور در دفتر ریاست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ساری از نزدیک مسائل موجود تاکسیرانی و بهره برداران ناوگان درون شهری و معضل ترافیک را مورد بررسی قرار دادند.
جلسه هم‌اندیشی شهردار و عضو شورا و نماینده محترم مردم ساری و پلیس راهور با تاکسیرانان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری،سجاد اسدی ذغالچالی ریاست سازمان،در ابتدایجلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد،اقدامات و پیگیری های سازمان به محمدحسین قبادی شهردار ساری گفت:با پیگیری ها و مکاتباتبا اتحادیه تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهری کشور در تلاش هستیم که تاکسیرانان و اتوبوسرانان که فعال هستند با مساعدت و همکاریشهردار محترم شهر ساری،دکتر بابایی کارنامی نماینده محترم مردم ساری در مجلس شورای اسلامی و ذوالفقار شریفی عضو شورااسلامی شهر ساری از خدمات بیمه و تسهیلات و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری مرکز استان مازندران،در کوتاه ترین زمان بابهترین شرایط بهره مند شوند که این قشر زحمت کش با آرامش و آسایش به شهروندان این شهر سرویس دهی نمایند.

همچنین در حین جلسه بهره برداران و برخی از نمایندگان خطوط ایستگاه های سطح شهر،در خواست ها،راهکارها و پیشنهادهاییاز قبیل،ساماندهی خودروهای شخصی و ع پلاک و تاکسی روستایی در خطوط مربوطه ارائه دادند که اگر بتوانیم اقداماتی انجام دهیمبه دنبال آن راندمان عملکرد ناوگان بالا می رود و همچنین این موضوع تاثیرات مستقیم در کاهش مصرف سوخت،ترافیک شهری واصطحلاکات خودرویی و میزان آلایندگی ها دارد و در هسته مرکزی شهر ترافیک کمتر می شود.

در ادامه جلسه قبادی شهردار ساری اظهار کرد؛

اصلاح و اجرای پروژه های ترافیکی از قبیل(تعریض جاده گلما،پروژه پل تا پل وچندین پروژه ترافیکی دیگر در دست اقدام است وپیگیر مصوبات هستیم.

قبادی گفت: پیگیر هستیم که طرح جامع در ترافیک را مصوب کنیم تا خودرو های تاکسی و اتوبوس نوسازی و باز سازی شده خدماترسانی بهینه انجام دهند تا برای شهر ساری منفعتی باشد.

و همچنین با همکاری بیشتر راهنمایی و رانندگی از آمار و ارقام با وجود پای کار آمدن شهرداری،موردها و تخلف ها شناسایی می شودکه طرح ها و خدمات بصورت الکترونیکی و علمی صورت پذیرد و در صورت نیاز،طرح ها و اقدامات انجام شده اصلاح شود و شهرداری با عزم جدی پیگیر این مسائل هست که در آینده نزدیک انجام شود تا جای نگرانی برای بهره برداران و شهروندان نباشد.

همچنین بابایی کارنامی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی پای صحبت تاکسیرانان حاضر در جلسه نشست و اظهار کرد؛

بهینه سازی ناوگان باید در الویت کاری سازمان و شهرداری ساری قرار گیرد تا بهره برداران و شهروندان به بدون دغدغه به خدماترسانی و سرویس دهی بپردازند و به در خواست های تاکسیرانان و جانمایی ها توجه می شود.

در پایان جلسه پیشنهادها و راهکارهایی برای کاهش حجم ترافیک و بهبود در خدمات رسانی تاکسیرانان به شهروندان و سرویسمدارس که در ساعات پیک مسافر ارائه شد و به بحث و تبادل نظر پرداختند تا روند خدمات رسانی به شهروندان بهبود پیدا کند.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید