سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری:

حقوق پاکبانان و کارمندان حداقل بگیر شهرداری ساری ترمیم شد

کد خبر : 4834227 اردیبهشت 1402اخبار 0
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری گفت: در راستای قدردانی از تلاش‌های پاکبانان و افزایش انگیزه مضاعف‌تر برای تسریع در خدمت‌رسانی به شهروندان، حقوق پاکبانان شهرداری ساری ترمیم شد.
حقوق پاکبانان و کارمندان حداقل بگیر شهرداری ساری ترمیم شد

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، محمد رضایی فرح‌آبادی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری بابیان اینکه به دستور محمد حسین قبادی شهردار ساری مقرر شد تا جهت ترمیم حقوق پاکبانان، مبلغی تحت عنوان رفاهیات در احکام کارگزینی آن‌ها اعمال شود، گفت: هدف از این اقدام قدردانی از تلاش‌های این قشر از کارکنان شهرداری و افزایش انگیزه مضاعف‌تر برای تسریع در خدمت‌رسانی به شهروندان است.

وی افزود: همچنین به دستور شهردار مبلغی به‌صورت پلکانی بر حقوق کارمندان اعم از رسمی، پیمانی، قرارداد معین (حداقل حقوق) بر اساس احکام کارگزینی و در قالب رفاهیات پرداخت شد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری اظهار کرد: با توجه به اینکه حق ایاب و ذهاب و رفاهیات از سال ۹۲ هیچ‌گونه تغییری نداشت این موضوع نیز در دستور کار شهردار ساری قرار گرفت و پرداختی‌ها از ۱۰۰ تا ۳۰۰ درصد نسبت به مدت‌زمان ذکرشده افزایش پیدا کرد.

رضایی فرح‌آبادی به بدهی‌های شهرداری ساری به سازمان تأمین اجتماعی استان اشاره کرد و افزود: با پیگیری‌های شهردار ساری و نمایندگان مردم ساری و میاندورد در خانه ملت و دستور وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارگروهی برای بررسی مجدد بدهی بیمه بین شهرداری به سازمان تأمین اجتماعی تشکیل و بنا شد تا بدهی‌ها به‌صورت تقسیطی پس از تعدیل بدهی‌ها به این سازمان پرداخت شود. همچنین املاک توقیفی شهرداری از سال‌های گذشته رفع توقیف شد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری عنوان کرد: همچنین ۵۰ میلیارد تومان از معوقات پیمانکاران که از سال‌های گذشته به‌جامانده بود که طی بازده زمانی اسفند تا اردیبهشت پرداخت شد.

رضایی فرح‌آبادی گفت: عزم شهرداری بر این است تا در سال جاری با اجرای فعالیت‌های عمرانی و ادامه پروژه‌های درآمدزا نظیر فاز دوم پارک ملل، پارک جنگلی شهید نوبخت، فاز سوم ابن شهرآشوب، ضمن افزایش رفاه حال شهروندان با مشارکت بخش خصوصی ایجاد کند

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید