سرپرست شهرداری ساری:

فضای شهری برای استقبال از مسافران نوروزی آماده می‌شود

کد خبر : 4784815 اسفند 1401اخبار 0
محمدحسین قبادی سرپرست شهرداری ساری تأکید کرد: شهرداری‌های مناطق و‌ سازمان‌های شهرداری خود را برای آماده‌سازی شهر برای استقبال از بهار و پذیرایی مناسب از میهمانان نوروزی آماده کنند.
فضای شهری برای استقبال از مسافران نوروزی آماده می‌شود


به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، در آستانه فرارسیدن عید نوروز و به‌منظور فراهم کردن شرایط مناسب برای شروع بهار ۱۴۰۲، ستاد استقبال از نوروز صبح امروز با حضور افشین راسخ و شهرام ایرجی اعضای شورای اسلامی شهر، محمدحسین قبادی سرپرست شهرداری ساری، معاونان شهردار، شهرداران مناطق و روسای سازمان‌های تابعه در سالن اجتماعات شهرداری ساری برگزار شد.

افشین راسخ عضو شورای اسلامی شهر ساری شستشو و پاک‌سازی معابر را مهم‌ترین سرفصل برای استقبال از نوروز و افزایش زیبایی منظر شهری عنوان کرد و خواستار تحقق این موضوع با همکاری شهرداری‌ها و سازمان‌های تابعه برای افزایش شادی و نشاط و همچنین استقبال از گردشگران نوروزی شد.

شهرام ایرجی دیگر عضو شورای اسلامی شهر گفت: هدفی که ما در شورای شهر و شهرداری ساری پیگیر هستیم، تبدیل شهر ساری از مبدأ گردشگران به مقصد آن‌هاست.

وی افزود: برای تحقق این موضوع نیاز به کار جهادی است؛ انتظار می‌رود شهرداری ساری اقدامات لازم را در این راستا انجام دهد.

محمدحسین قبادی سرپرست شهرداری ساری تأکید کرد: شهرداری‌های مناطق و‌ سازمان‌های شهرداری خود را برای آماده‌سازی شهر برای استقبال از بهار و پذیرایی مناسب از میهمانان نوروزی آماده کنند.

وی افزود: با زیباسازی محیط شهری، اصلاح و نوسازی مبلمان شهری، نصب تابلوهای راهنمای گردشگری، راه‌اندازی اتوبوس‌های ساری گردی، ترمیم و آسفالت اساسی معابر و خیابان‌ها و گل‌آرایی شهری زمینه را برای استقبال از بهار و پذیرایی از میهمانان و گردشگران نوروزی فراهم نماییم.

سرپرست شهرداری ساری ساماندهی و بهسازی ورودی‌های شهر را دستور کار قرارداد و از شهرداران مناطق خواست تا نسبت به اجرای این مهم تمهیدات مناسب اتخاذ کنند.

قبادی افزود: در فرصت باقی‌مانده تا نوروز تدابیر لازم در زمینه آماده‌سازی فضای شهری و خدمات سفر به گردشگران در استان فراهم شود.

علیرضا حمیدی معاون خدمات شهری شهرداری با تأکید بر همکاری و تعامل شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های تابعه برای ارائه خدمات مناسب به مسافران، گفت:

وی افزود: هدف از تشکیل این ستاد برنامه‌ریزی یکپارچه برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مسافران و گردشگران به مرکز استان بوده و در این خصوص رضایتمندی شهروندان و مسافران به را ما بسیار حائز اهمیت است.

حسن کلانتری معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی مناطق گفت: برنامه ۵ ساله و چشم‌انداز ۲۰ ساله شهرداری ساری با نگاه گردشگری است و قرار است ساری در این چشم‌انداز، نگین شهرهای استان باشد.

وی بابیان اینکه ساری در سال‌های ۹۳، ۹۵ و ۹۶ توانست در حوزه گردشگری و اقامت در شب در صدر شهرهای کشور قرار گیرد، افزود: امیدواریم با همدلی لازم بین شهرداران مناطق و روسای سازمان‌ها شاهد ورود گردشگران بیشتری به این شهر باشیم.

کلانتری گفت: تعطیلات نوروزی فرصت مغتنمی است تا شهر ساری را مسافران و گردشگران نوروزی معرفی کنیم

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید