با تلاش سازمان فاوا

فرم ارزشیابی کارمندان شهرداری به‌صورت اتوماسیون اداری و احکام الکترونیکی انجام می‌شود

کد خبر : 4767826 بهمن 1401اخبار 0
رئیس منابع انسانی و کارگزینی شهرداری ساری گفت: فرم ارزشیابی کارمندان شهرداری به‌صورت اتوماسیون اداری و احکام الکترونیکی انجام می‌شود.
فرم ارزشیابی کارمندان شهرداری به‌صورت اتوماسیون اداری و احکام الکترونیکی انجام می‌شود

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، حسین علامه رئیس منابع انسانی و کارگزینی شهرداری به اجرای طرح اتوماسیون اداری و حذف کاغذ از فرایند امور اداری اشاره و اظهار کرد: با برگزاری جلسات متعدد با حضور رئیس سازمان فاوا، معاونت فنی و کارشناسان مربوطه با کارشناسان منابع انسانی تبادل اطلاعاتی؛ مقرر شد فرم ارزشیابی کارمندان و همچنین صدور و امضاء الکترونیکی و ثبت دبیرخانه تمامی احکام کارکنان رسمی و قراردادی این شهرداری از طریق اتوماسیون اداری انجام شود.


وی بابیان اینکه دسترسی به اطلاعات در کوتاه‌ترین زمان ممکن، دقت، سرعت و پی گیری به‌موقع در مراحل کار از ویژگی‌های این طرح است گفت: با راه‌اندازی اتوماسیون الکترونیک اداری، کاغذ صدور حکم از سیستم مکاتبات شهرداری ساری حذف می‌شود.


رئیس منابع انسانی و کارگزینی شهرداری همچنین به صدور احکام همسان‌سازی عائله‌مندی و اولاد همکاران کارمندی نظام هماهنگ با مشمولان قانون خدمات کشوری اشاره کرد و گفت: با توجه به ابلاغیه دفتر امور شهری در 1401.11.20 میزان مبلغ حق عائله‌مندی و اولاد در حکم کارگزینی تمامی کارمندان رسمی، پیمانی و قرارداد معین (مشخص) اعمال شد.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید