معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی مناطق شهرداری ساری:

ارسال لایحه پیشنهادی عوارض 1402 شهرداری ساری به شورای اسلامی شهر

کد خبر : 4740919 دی 1401اخبار حوزه معاونت 0
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی مناطق شهرداری ساری گفت: لایحه پیشنهادی عوارض 1402 شهرداری ساری جهت تصویب به شورای اسلامی شهر ارسال شد.
ارسال لایحه پیشنهادی عوارض 1402 شهرداری ساری به شورای اسلامی شهر

 

آخرین جلسه بررسی و تهیه پیش‌نویس لایحه عوارض سال 1402 شهرداری به جهت بررسی تغییرات و تأیید نهایی از سوی مدیران شهرداری با حضور حسن کلانتری معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی مناطق شهرداری، احمد محمدیان مشاور شهردار، شکرالله نجفی مسئول وصول درآمد و املاک شهرداری، مدیران مناطق شهرداری و کارشناسان این حوزه در دفتر شهرداری ساری برگزار شد.

به گفته معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی مناطق شهرداری از مردادماه سال جاری با تشکیل کمیته بازنگری عوارض و ارتقای درآمد شهرداری با برگزاری بیش از چهل جلسه و حضور کارشناسان شهرسازی و درآمد مناطق و سازمان‌ها به‌منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف، شفافیت در هزینه‌ها، عدالت محوری و روان‌سازی امور لایحه عوارض تنظیم‌شده و در موعد مقرر جهت بررسی و تصویب نهایی برای اجرا در سال 1402 به شورای اسلامی شهر ساری ارسال شد.

وی افزود: جلسات کمیته سیاست گذاری و تدوین پیش‌نویس بودجه سال 1402 نیز در حال برگزاری است و پس از تدوین جمع‌بندی بودجه پیشنهادی تا پایان دی‌ماه سال جاری برای تصویب به صحن شورای اسلامی شهر ارائه خواهد شد.

کلانتری یادآور شد: بنا بر قانون، شهرداری باید تا پایان دی‌ماه بودجه پیشنهادی سال آینده را که برنامه اجرایی مدیریت شهری است، به شورای اسلامی شهر ارائه کند.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید